ساعت: ۰۶:۴۴:۲۶
|
امروز: پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37991
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۸ آذر ۹۶
زمان مخابره: ۱۲:۱۱
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
مدیر دانشجویی و فرهنگی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خوزستان خبر داد:
مجتمع آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان پنجمین دوره المپیاد ورزشی خود را برگزار می کند

محمد حاجیلو مدیر دانشجویی و فرهنگی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خوزستان از برگزاری پنجمین دوره المپیاد ورزشی با حضور یبش از ۶۰۰ نفر دانشجوی دختر و پسر این دانشگاه خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم “، محمد حاجیلو مدیر دانشجویی و فرهنگی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خوزستان با اعلام آغاز پنجمین المپیاد دانشجویان مجتع آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان از استقبال عالی دانشجویان دختر و پسر این دانشگاه خبر داد.

 

محمد حاجیلو گفت: این دوره از مسابقات در ۱۰ رشته والیبال، بسکتبال، فوتسال، دارت، شطرنج، بدمینتون، تنیس روی میز، تفنگ بادی، پرتاب حلقه و طناب کشی در ۲ بخش دختر و پسر برگزار می شود.

 

محمد حاجیلو در ادمه افزود: به تیم ها و  نفرات برتر هر رشته ضمن اعطای جوائز نقدی به مسابقات منطقه ای و کشوری دانشجویان برگزار می شود.

 

مدیر دانشجویی و فرهنگی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خوزستان گفت: در این دوره المپیاد ورزشی دانشجویی با حضور ۴۰۰ دانشجوی پسر و ۲۰۰ دانشجوی دختر برگزار می شود.

 

شایان ذکر است افتتاحیه پنجمین دوره المچیاد دانشجویان مجتمع آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان دیروز آغاز شده و تا پایان آذر ماه ادامه می یابد.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا