ساعت: ۰۶:۴۶:۴۷
|
امروز: پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37964
تاریخ مخابره: سه شنبه ۷ آذر ۹۶
زمان مخابره: ۹:۵۵
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
خواستار مصونیت تمام دانشجویان در قبال کمیته انضباطی و بازگشت روال آموزشی به شرایط قبل از تعطیلی کلاس ها و حذف تمام غیبت ها در این مدت هستیم

در جدید ترین بیاینه دانشجویان صنعت نفت خواستار بازگشت روال آموزشی به شرایط قبل از تعطیلی کلاس ها و حذف تمام غیبت ها در این مدت و همچنین تاخیر در تاریخ برگزاری میانترم ها و همچنین مصونیت تمام دانشجویان در قبال کمیته انضباطی و حراست.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”، دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در تازه ترین بیانیه خود  خطاب به ریاست و هیئت رئیسه دانشگاه را منتشر کردند. متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر هاشمی و هیئت رییسه محترم دانشگاه صنعت نفت
سلام علیکم.
دانشجویان دانشگاه نفت قریب به ده روز را به انتظار نشستند تا در جمع دانشجویانی که “فرزند”خود خطاب کردید حضور یابید.
فرزندانتان امیدوار بودند حال که با تاخیر چند روزه، فریاد دادخواهی آنان را شنیده اید،صادقانه پاسخگوی آنان باشید و با آنان همراه شوید.
حال که خواسته های صریح ما را شنیده و بدون پاسخ، جلسه را ترک کرده اید، همه ی دانشجویان دانشگاه نفت به صراحت اعلام می کنند تا دستیابی به خواسته های زیر از ادامه تحصن دست نخواهند کشید:
۱- همراهی هیئت رییسه و همه ی اعضای هیئت علمی دانشگاه در دفاع از خواسته ی به حق دانشجویان (مصاحبه مسئولین دانشگاه مبنی بر به حق بودن خواسته دانشجویان گروه الف و امضای استشهاد نامه که تایید کننده جذب دانشجویان دانشگاه طبق روال سابق است) در غیر این صورت استعفای هیئت رییسه دانشگاه.
۲-ارائه راهکار عملی که تضمین کننده ارتقاء کیفیت آموزشی دانشگاه با وجود ضربه های وارده به اعتبار دانشگاه باشد.
۳-ارائه برنامه هیئت علمی و حفظ اساتید مجرب و بنام دانشگاه و تلاش برای جذب هیئت علمی در خور دانشگاه صنعت نفت برای دفاع از رسالت دانشگاه.
۴-ارائه راهکار عملی برای تحول در برنامه آموزشی و وضعیت ارتباط با کیفیت و موثر با صنعت وبهبود وضعیت نامناسب کمک هزینه های تحصیلی دانشجویان که مصادیقی برای تزریق امید به بدنه دانشگاه است.
۵-برگزاری برنامه های فرهنگی،ورزشی،علمی پژوهشی متنوع و مناسب در دانشگاه در جهت ایجاد نشاط و پویایی در دانشگاه.
۶-بازگشت روال آموزشی به شرایط قبل از تعطیلی کلاس ها و حذف تمام غیبت ها در این مدت و همچنین تاخیر در تاریخ برگزاری میانترم ها.
۷-مصونیت تمام دانشجویان در قبال کمیته انضباطی و حراست.
دانشجویان دانشکده نفت اهواز

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا