ساعت: ۱۳:۳۴:۴۳
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37833
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۲۵ آبان ۹۶
زمان مخابره: ۱۲:۲۷
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان خوزستان:
شناسایی بیش از ۱۲ نقطه آسیب دیده ناشی از زلزله در استان کرمانشاه جهت عملیات عمرانی جهادی

مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان خوزستان از آمادگی تمامی گروه های جهادی استان جهت حضور و انجام عملیات عمرانی در مناطق آسیب دیده در روستاها سرپل ذهاب خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه “، زاهد ممبنی در گفتگو با موج چهارم گفت: شناسایی بیش از ۱۲ روستا از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه جهت انجام عملیات های عمرانی جهادی از سوی دانشجویان جهادی استان خوزستان صورت گرفته است.

 

مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان خوزستان افزود: این مناطق بیشتر در بخش جیگران واقع در ۳۰ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب می باشند. عملیات عمرانی گروه های جهادی در آینده نزدیک و با الویت روستاها و ساختمان های با تخریب ۱۰۰ درصدی، پس از آوار برداری بوسیله ماشین های میکانیزه از سوی دستگاه های ذی ربط صورت می گیرد.

 

وی در ادامه گفت: از مسئولین تقاضا داریم با توجه به شرایط جوی هوا و نزدیک بودن به فصل نزولات جوی هرچه سریعتر کار آوار برداری و اسکان موقت هموطنانمان را تسریع ببخشند.

 

زاهد ممبینی در پایان گفت: پایگاه های بسیج دانشجویی در دانشگاه ها و دانشکده ها استان خوزستان آمادگی دریافت کمک های دانشجویان و اساتید جهت ارسال به مناطق زلزله زده غرب کشور را دارند.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا