ساعت: ۰۶:۴۵:۰۰
|
امروز: پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37773
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۳ آبان ۹۶
زمان مخابره: ۹:۲۴
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
ثبت نام دومین المپیاد دانشجویی رشته علوم تربیتی در دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز شد

دانشگاه شهید چمران اهواز دومین المپیاد علمی دانشجویی را در نیمه بهمن ماه برگزار می کند.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”، به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز این المپیاد در دهها رشته برگزار می شود که علوم تربیتی یکی از رشته های آن است.

 

بنا بر اعلام کمیته علمی المپیاد، تمامی دانشجویان سال سوم و چهارم کارشناسی علوم تربیتی می توانند در این رقابت علمی شرکت کنند. دومین المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز امسال نیمه بهمن‌ماه برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است دانشجویانی که بتوانند در این مرحله رتبه‌های برتر را کسب کنند به مرحله نیمه نهایی(منطقه ای) راه خواهند یافت و در صورت کسب موفقیت در مرحله نیمه نهایی، با دانشجویان کل کشور در مرحله نهایی رقابت خواهند کرد.

 

تمامی دانشجویان علاقه مند کارشناسی علوم تربیتی که از معدل بالایی برخوردارند می توانند جهت دریافت فرم ثبت نام به کارشناس رشته علوم تربیتی (آقای نوروزی) مراجعه  نمایند.

 

از مزایای شرکت در المپیاد دوم که زمینه ای برای ورود به بیست وسومین المپیاد کشوری است می توان به هدایای نقدی، عضویت در دفتر استعدادهای درخشان و برخورداری از مزایای مربوطه، اعزام به مراحل منطقه ای و کشوری به صورت رایگان در صورت کسب مقام های برتر، و همچنین ورود به دوره کارشناسی ارشد بدون نیاز به شرکت در آزمون، اشاره کرد. لازم به ذکر است سال گذشته خانمها مریم مردانی و مهرناز گوهری دو دانشجوی ممتاز رشته علوم تربیتی موفق شدند در مرحله کشوری المپیاد علوم تربیتی مقام های برتر را کسب کنند.

 

مواد امتحانی، شرایط آزمون، و سایر اطلاعات تفصیلی بعدا به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا