ساعت: ۰۹:۵۷:۰۲
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37766
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۳ آبان ۹۶
زمان مخابره: ۸:۵۶
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه شهید چمران اهواز خبر داد؛
همکاری دانشگاه‌های شهید چمران اهواز و لئوبن اتریش در برگزاری دوره‌های کارشناسی ارشد حفاری و ژئوشیمی

رئیس گروه کارآفرینی و مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه شهید چمران اهواز از همکاری با دانشگاه لئوبن اتریش در زمینه برگزاری دوره‌های مشترک کارشناسی ارشد حفاری و ژئوشیمی خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم” و به نقل از  روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر افشین قنبرزاده دراین‌باره اظهار کرد: در نشستی با حضور پروفسور تان هوزر (Thonhouser )رئیس گروه مهندسی نفت دانشگاه لئوبن اتریش مقرر شد همکاری‌های علمی، پژوهشی و آموزشی بین دو دانشگاه افزایش یابد.

 

وی افزود: همچنین در این نشست مقرر گردید دو دانشگاه برای مطالعات میادین نفتی به‌صورت مشترک تفاهم‌نامه‌ای را امضاء و به مرحله اجرا درآورند.

 

رئیس گروه کارآفرینی و مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه شهید چمران اهواز، ادامه داد: از دیگر مسائل مطرح‌شده در این نشست تبادل استاد و دانشجو بین دو دانشگاه بود که در این خصوص نیز مقرر شد تفاهم‌نامه‌ای تنظیم و با حضور مسئولان دو دانشگاه امضا شود.

 

گفتنی است در این نشست دکتر حاجی دولو معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر علیزاده رئیس دانشکده علوم زمین، دکتر زراسوندی، دکتر دنه دزفولی، دکتر مرادی، دکتر تمثیلیان از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه شهید چمران اهواز و هیئتی از دانشگاه لئوبن اتریش حضور داشتند.

 

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا