ساعت: ۰۹:۵۴:۵۸
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37753
تاریخ مخابره: دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶
زمان مخابره: ۱۳:۱۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
به گزارش گروه دانشگاه "موج چهارم":
برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی اهواز

مراسم تکریم مدیرسابق فرهنگی و معارفه سرپرست امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیران و پرسنل مدیریت فرهنگی در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”، به نقل از مفدا اهواز، یکشنبه ۲۱ آبان ماه سال ۱۳۹۶، مراسم تکریم مدیرسابق فرهنگی و معارفه سرپرست امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیران و پرسنل مدیریت فرهنگی در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار گردید.

 

دکتر ساسان موگهی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، ضمن تشکر وتقدیر از زحمات چهارساله دکتر فرهاد حمزه لویی در تصدی حوزه حساس و مهم مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه اظهار داشت، نیاز یک جامعه سالم، اهمیت دادن به مسائل فرهنگی است، بدون شک مسائل فرهنگی را نمی توان از هیچکدام از اجزاء یک جامعه جدا کرد.

 

موگهی ادامه داد: دانشگاه مکانی است که دانشجویان می توانند با فعالیت های مختلف خود تجربه کسب کنند و گاهی ممکن است مسائلی پیش آید که نیاز است مسئولین حوزه فرهنگی با سعه ی صدرودید یکسان درکنارهمه دانشجویان باشند و نگذارند این تفکر برای دانشجو ایجاد شود که مسئولین به آن ها بی توجه هستند.

 

معاون فرهنگی و دانشجویی در پایان ضمن اهدا لوح تقدیری به پاس زحمات چهارساله دکتر فرهاد حمزه لویی، از دکترمجتبی توکلی به جهت تقبل این مسئولیت خطیر تقدیر و تشکر کرد.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا