ساعت: ۰۹:۵۵:۰۳
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 37746
تاریخ مخابره: دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶
زمان مخابره: ۱۱:۴۱
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
در پی وقوع زلزله در غرب کشور؛
گروه جهادی دانشگاه شهید چمران اهواز آماده کمک به مناطق زلزله زده می باشد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز آماده خدمت رسانی به مناطق آسیب دیده استان‌های غربی کشور است.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”، مهدی طرفی در رابطه با اعلام آمادگی گروه های جهادی جهت عملیات امداد در مناطق زلزله گفت: گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران آماده خدمترسانی به مردم عزیز و آسیب دیده استان های غربی کشور است.

 

مهدی طرفی گفت: حادثه ای که اتفاق افتاد  حادثه ای ناراحت کننده ای دراستان های غربی وقوع پیوست که منجر به تلفات و جراحات زیادی برای هموطنان عزیزمان شده است. از سویی طبق آمادر منابع رسمی متاسفانه بر تعداد تلفات و مصدومان افزوده می شود.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز افزود: بر حسب توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر بسیج تمامی ارگان ها برای امدادرسانی به مصدومان  این زلزله، گروه جهادی مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز آمادگی خود را برای حضور در مناطق زلزله زده  و امدادرسانی به مردم عزیزمان را اعلام می نماید.

 

مهدی طرفی در ادامه گفت: این اعلام آمادگی صرفا جهت این ایام نیست بلکه در زمان و روز های آینده علاوه بر کمک های امدادی، فعالیت هایی همچون جمع آوری کمک های مردمی و مشخصا دانشجویان و اساتید دانشگاه شهید چمران جهت رساندن به مردم عزیز و آسیب دیده در درست اقدام خواهد بود.

 

مهدی طرفی در پایان گفت: ضمن آرزوی سلامتی و بهبودی برای مصدومین و تسلیت به خانواده های داغدار این حزلزله مهیب از مسئولین ذی ربط انتظار می رود که به وظایف خودشان در قبال مردم شریف آسیب دیده به نحو احسن عمل نمایند.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا