ساعت: ۰۹:۵۷:۳۶
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 37503
تاریخ مخابره: شنبه ۲۹ مهر ۹۶
زمان مخابره: ۱۰:۳۴
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
در حاشیه بازدید مدیر اكتشاف شركت ملی نفت ایران از دانشكده نفت اهواز صورت گرفت:
امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه صنعت نفت و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران

سیدصالح هندی مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از امکانات، تجهیزات و آزمایشگاه‌های دانشکده نفت اهواز بازدید کرد.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”،در نشستی که در ۲۶ مهرماه در دانشکده صنعت نفت اهواز برگزار شد مهندس هندی گفت: با تمام فراز و نشیب‌هایی که دانشگاه صنعت نفت داشته است همواره یکی از اصل‌های وزارت نفت بوده و همچنان به مسیر خود ادامه داده که آثار آن در کل وزارت نفت مشهود می‌باشد، این را می‌توان در کیفیت علمی دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت به وضوح دید.

 

دکتر عبدالنبی هاشمی رئیس دانشگاه صنعت نفت گفت: شاکله‌ی اصلی دانشگاه، دانشکده نفت آبادان با قدمتی نزدیک به ۸۰ سال است که افتخارات زیادی برای وزارت نفت و شرکت ملی نفت داشته است به طوری که بسیاری از مدیران نفت، از دانش‌آموختگان این دانشکده هستند.

 

دکتر هاشمی ضمن معرفی امکانات و تجهیزات دانشکده نفت اهواز و تعداد اعضای هیات علمی، تعداد دانشجویان و رشته‌های موجود در هر دانشکده و همچنین ماموریت اصلی هر واحد آموزشی، خواستار تعامل بیشتر صنعت با دانشگاه و حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی‌ارشد شدند و ابراز امیدواری کردند که زمینه همکاری‌های آموزشی و پژوهشی، بیشتر از پیش بوجود آید.

 

مهندس هندی عنوان کرد: مدیریت اکتشاف نفت و دانشگاه صنعت نفت، دو عضو از یک خانواده هستند. مهندس هندی گفت: با تمام فراز و نشیب‌هایی که دانشگاه صنعت نفت داشته است همواره یکی از اصل‌های وزارت نفت بوده و همچنان به مسیر خود ادامه داده که آثار آن در کل وزارت نفت مشهود می‌باشد، این را می‌توان در کیفیت علمی دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت به وضوح دید.

 

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران افزود: این دانشگاه به لحاظ توان آزمایشگاهی، اساتید و موقعیتی که دارد کاملاً متمایز می‌باشد و بایستی بتوان از ظرفیت‌های موجود در آن استفاده نمود و در پایان افزود: در بحث‌های آموزشی و حفاری اکتشاف که بخش بسیار مهمی در اکتشاف است، نیاز است که دانشگاه به ما کمک کند البته با تاکید بر مشاورهای بین‌المللی صورت گیرد.

 

در انتهای جلسه نیز تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی در جهت رفع نیازهای صنعت نفت کشور خصوصاً در حوزه اکتشاف منابع نفت و گاز بین دانشگاه صنعت نفت و مدیریت اکتشاف به امضاء رسید.

 

بعد از پایان جلسه، حاضرین از مراکز، آزمایشگاه‌ها و تجهیزات دانشکده نفت اهواز مانند دفتر طرح‌های میدان‌محور، دستگاه شبیه‌ساز حفاری، آزمایشگاه سنگ سیال، آزمایشگاه آنالیز مغزه و … بازدید بعمل آوردند.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا