ساعت: ۱۷:۲۰:۳۴
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37500
تاریخ مخابره: شنبه ۲۹ مهر ۹۶
زمان مخابره: ۱۰:۰۸
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه فرهنگی اجتماعی "موج چهارم":
دهمین دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در اهواز برگزار می‌شود

مدیر اندیشکده سبک زندگی اسلامی گفت: در راستای سلسله دوره‌های سبک زندگی با هدف آموزش و دغدغه‌مند کردن صاحبان اندیشه و نخبگان علمی و فرهنگی دهمین دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در اهواز برگزار می‌شود. دهمین دوره از امروز شروع می شود.

به گزارش گروه فرهنگی اجتماعی “موج چهارم”، حجت‌الاسلام حسین عباسی اصل گفت: سلسله دوره‌های سبک زندگی با اهدافی مهم از قبیل دغدغه‌مند کردن صاحبان اندیشه و نخبگان علمی و فرهنگی، استفاده از ظرفیت دانشگاهی و حوزوی برای در صدر قرار دادن این موضوع از طریق تولید آثار قلمی و بیانی، شکوفایی استعدادها و آموزش صاحبان انگیزه در حوزه و دانشگاه و تشویق آنان به خیزش‌های سازنده برای ترویج سبک زندگی است.

 

وی با بیان اینکه برگزاری دوره‌های سبک زندگی تنها به علاقه‌مندان اهوازی ختم نمی‌شود، افزود: این دوره به صورت فشرده در بیش از ۲۰ دانشگاه کشور و با حضور بیش از ۸۰۰ نفر برگزار شد اما دوره  غیر فشرده نیز ۹ بار در دانشگاه‌های شهید چمران و علوم پزشکی، رامین  در اهواز، ماهشهر و همچنین قم، کرج و تهران برگزار شد.

 

مدیر اندیشکده سبک زندگی اسلامی در ادامه به مهمترین بخش موسسه اشاره کرد و گفت: این اندیشکده از طریق برنامه‌ای آموزشی و مدون شش ماه و یک ساله که به صورت ترمی برای اندیشه جویان طرح ریزی شده درصدد است که خروجی  برنامه و جلسه‌ها به تربیت کارشناسان و مبلغان  سبک زندگی در حوزه‌های فردی و خانوادگی و اجتماعی ختم کند.

 

وی  تصریح کرد: تاکنون ۹ دوره در زمینه سبک زندگی اسلامی برگزار کردیم و در حال حاضر نیز ۲۵ نفر از شرکت کنندگان  به صورت فعال و کارشناسی در سه رشته تخصصی تاریخ سبک زندگی ، اصول سبک زندگی و طرح‌ریزی سبک زندگی در حال فعالیت و تولید محتوا هستند.

 

عباسی اصل گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰ نفر در دهمین دوره آموزشی که با همکاری خبرگزاری بین‌المللی تسنیم، سازمان بسیج اساتید، سازمان بسیج دانشجویی و شهرداری در استان خوزستان برگزار می‌شود ثبت نام کرده‌اند که اغلب از دانشجویان هستند.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا