ساعت: ۰۶:۴۲:۳۶
|
امروز: پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37355
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۳ مهر ۹۶
زمان مخابره: ۱۲:۰۱
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
معاون سیاسی-فرهنگی نهاد مرکزی مقام معظم رهبری خبر داد به محض تامین بودجه دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیای بهبهان مستقر می‌شود

معاون سیاسی-فرهنگی نهاد مرکزی مقام معظم رهبری گفت: استقرار دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌هایی که بیش از ۱۵۰۰ دانشجو دارد، دراولویت است و به محض تامین بودجه، این دفتر در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان نیز تشکیل می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم، سیدعلیرضا میرطالبی، دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان در نشست صمیمانه شورای عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور با حجت الاسلام رستمی، معاون سیاسی-فرهنگی نهادمرکزی مقام معظم رهبری بیان داشت: باتوجه به اینکه همگان مستحضرید دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا چندین سال است که از دانشگاه شهیدچمران اهواز جداشده و فعالیت خود را به صورت مستقل اغاز کرد و در حال حاضر نیز با ۵ دانشکده و جمعیت تقریبی ۱۸۰۰ دانشجو در حال فعالیت است و با همه‌ این تفاسیر دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء هنوز از دفتر نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محروم است.

 

وی گفت: باوجود همه‌ پیگیری‌های مسئولان از جمله نامه نگاری‌های متعدد رئیس دانشگاه، با دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور صورت گرفته و پس از ان موضوع به صورت شفاهی با حجت الاسلام محمدیان، مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور درمیان گذاشته شد؛ اما تا کنون هیچ خبری از استقرار دفتر ان نهاد مذکور در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا نیست.

 

این فعال دانشجویی تصریح کرد: علاوه براین نامه نگاری‌ها و پیگیری‌های متعدد حجت الاسلام شفیعی، مسئول نهاد رهبری در استان خوزستان و حجت الاسلام طواف، امام جمعه شهرستان بهبهان تا کنون بی نتیجه بوده و جواب قطعی داده نشده است.

 

میرطالبی ادامه داد: عدم حضور نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه صنعتی بهبهان خلا بزرگی است که اسیب ان بیش از همه متوجه فرزندان انقلابی رهبری در تشکل‌های اسلامی دانشگاه است.

 

وی گفت: باوجود فعالیت‌های پرشور و فراوان تشکل‌های انقلابی هیچ حمایتی از آن‌ها صورت نمی گیرد؛ لذا عاجزانه خواهشمندیم پیگیری لازم را جهت استقرار نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان مبذول کنید.

 

در پایان حجت الاسلام  رستمی در پاسخ به این مسئله تصریح کرد: استقرار نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هایی که بیش از ۱۵۰۰ دانشجو دارد، دراولویت است و به محض تامین بودجه، جهت استقرار دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان اقدام خواهد شد.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا