ساعت: ۰۶:۴۲:۱۷
|
امروز: پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37339
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۳ مهر ۹۶
زمان مخابره: ۱۰:۱۰
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
امکانات اسکان و توزیع محصولات فرهنگی در موکب اربعین دانشگاه آزاد اسلامی خرمشهر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی خرمشهر خلیج فارس به عنوان دانشگاه محوری و نمونه در مرز شلمچه موکب با امکانات اسکان و توزیع محصولات فرهنگی برپا می‌کند.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم،  معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی خرمشهر خلیج فارس با توجه به برپایی موکب حسینی به آنا گفت: با توجه به لزوم تامین امکانات برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی احداث یک موکب با خدمات اسکان و توزیع غذای گرم و آب شرب بهداشتی در مرز شلمچه به نام دانشگاه آزاد اسلامی با وسعت بیش از ۲۰۰ متر مسقف جهت اسکان و استراحت زوار در حال آماده شدن است.

 

دکتر فریدون امیدی عنوان کرد: در جلساتی که با مسئولان خرمشهر و آبادان برگزار شد، قرار است در این موکب محصولات فرهنگی نیز در اختیار زائران کربلای معلی قرار گیرد.

 

امیدی از لزوم تامین امکانات برای خدمات‌رسانی به زائرین اربعین حسینی تاکید و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله به دلیل ارائه خدمات مناسب به زائرین اباعبدالله حسین(ع) در مرز شلمچه، به عنوان دانشگاه محوری و نمونه مطرح بوده است.

 

وی با بیان اینکه امسال خدمات رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) گسترده تر شده و امکانات مناسب‌تر و بیشتری با توجه به تجربیات گذشته در اختیار زوار قرار خواهد گرفت ادامه داد: از نمایندگان مردم خوزستان در خبرگان رهبری و علمای استان برای حضور در موکب دانشگاه آزاد اسلامی نیز دعوت شده که این موضوع مورد استقبال آن عزیزان قرار گرفته است.

 

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی خرمشهر خاطرنشان کرد: در سطح دانشگاه ستادی به نام اربعین با عضویت مسئولان شهرستان برای همفکری و ارائه خدمات بهتر به زوار تشکیل شده که امیدواریم ماحصل آن رفاه زواری باشد که از مرز شلمچه برای زیارت سرور و سالار شهیدان بهره می برند.

 

وی از مسئولان حوزه فرهنگی دانشگاه که با پیگیری مستمر در برقراری موکب این واحد دانشگاهی تلاش های خالصانه ای می‌کنند قدردانی کرد.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا