ساعت: ۰۶:۴۳:۴۱
|
امروز: پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 37332
تاریخ مخابره: شنبه ۲۲ مهر ۹۶
زمان مخابره: ۱۴:۲۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
در دیدار از سوی ریاست دانشگاه پیام نور هویزه، حمایت از سپاه در مقابل اظهارات سخیفانه دولت آمریکا

در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل گفتار سخیفانه رئیس جمهور آمریکا؛ ریاست دانشگاه پیام نور و هیئت همراه، با فرماندهی ناحیه شهرستان دشت آزادگان دیدار کردند.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم، در این دیدار آقای فریسات از زحمات سپاه و بسیج دانشجویی تقدیر و تشکر نمودند و گفتار سخیفانه رئیس جمهور استکبار جهانی را محکوم نمودند و اظهار داشتند: همچون گذشته سپاه در کنار مردم و بین مردم بخصوص قشر دانشجو و دانشگاهی خواهد بود و ایشان به عنوان نماینده دانشگاه پیام نور هویزه این حرکت ترامپ را نشانه ضعف کشور آمریکا در برابر کشور و نظام مقتدر جمهوری اسلامی ایران با رهبری مقام معظم رهبری دانست.

 

در ادامه فرماندهی محترم ناحیه از اهتمام ریاست دانشگاه و شورای بسیج دانشجویی شهرستان و فرماندهان پایگاه های دانشگاه ها ی شهرستان دشت آزادگان  و هویزه تقدیر و تشکر نمودند و از ریاست دانشگاه و مسئولین پایگاه خواستار برگزاری نشست های بصیرتی و سیاسی در دانشگاه و تبین مواضع جمهوری اسلامی در مقابل استکبار جهانی و در کنار و حامی مستضعفان جهان شدند.

 

سرهنگ حمدی صخری در ادامه به سخنان ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران دکتر روحانی اشاره نمودند و افزود:دولت و سپاه همیشه در کنار مردم هستند و خود را جدای از ملت نمی داند و همیشه زیر فرمان امام خامنه ای آمادگی جانفشانی همچون در دفاع مقدس، دفاع از حریم ولایت در  مقابل استکبار خواهند بود.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


  1. حردانی گفت:

    بسه تعالی
    از زحمات ریاست دانشگاه آقای فریسات تشکر میکنم
    از روابط عمومی دانشگاه درخواست میشود که این چنین برنامه یا مناسبتها را برا ی عموم ابلاغ بفرمائید تا همه ما دانشجو یان حضور بهم رسانیم

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا