ساعت: ۱۷:۲۰:۵۳
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37251
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۷ مهر ۹۶
زمان مخابره: ۹:۵۴
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
کتاب «۱۰۰» با موضوع «مطالبه گری تخصصی جریان دانشجویی» رونمایی خواهد شد

به همت معاونت علم و اقتصاد سازمان بسیج دانشجویی؛کتاب «۱۰۰» با موضوع «مطالبه گری تخصصی جریان دانشجویی» رونمایی خواهد شد.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم،  کتاب «۱۰۰» با موضوع «مطالبه گری تخصصی جریان دانشجویی» رونمایی خواهد شد. این کتاب ویترینی از رویکرد جدید بسیج دانشجویی در ۳ سال اخیر است.

 

این رویکرد که با عنوان «مطالبه گری تخصصی» شناخته می شود، در صدد نزدیک کردن حوزه عملِ بسیج دانشجویی به مسائلِ مهم کشور و مشکلات مبتلا به مردم، با جهت گیری تخصصی است. یکی از بروزاتِ این جهت گیری در بیانیه های تخصصی است؛

 

کتاب ۱۰۰ مجموعه ای از ۱۰۰ بیانیه تخصصی برترِ جریان دانشجویی است که در ۱۲ دسته نظام سلامت، کشاورزی و محیط زیست، انرژی، نظام بانکی، مفاسد اقتصادی و نظام شفافیت اطلاعات، تحریم و دیپلماسی اقتصادی، مسکن و حمل و نقل، مدیریت شهری و توسعه منطقه ای، آموزش و پرورش، آموزش عالی، تولید داخل و سیاست صنعتی، زنان و جمعیت ساماندهی شده است.

 

این کتاب علاوه بر گزارش فعالیت ۳ سال اخیر جریان دانشجویی به دلیل بعد تخصصی و عمق مطالب مطروحه در آن، کارکرد آموزشی ویژه ای نیز برای کسانی دارد که می خواهند با مسائل اقتصادی و اجتماعی کشور آشنا شوند.

 

این کتابِ مهم به همت معاونت علم و اقتصاد سازمان بسیج دانشجویی در ۵۲۷ صفحه تدوین شده و قرار است در نشست خبری روز سه شنبه مورخ ۱۸ مهر توسط مسئول سازمان بسیج دانشجویی و سرپرست معاونت فرهنگی وزارت علوم رونمایی شود.

 

ثمرات و پیامدهای این مطالبه گری ها – تحت عنوان تجربیات موفق مطالبه گری جریان دانشجویی- در مجلد دیگری به زودی منتشر خواهد شد.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا