ساعت: ۲۰:۲۵:۵۵
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37245
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۷ مهر ۹۶
زمان مخابره: ۹:۴۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
برپایی موکب حسینی تا روز اربعین از سوی دانشگاه آزاد اسلامی خرمشهر-خلیج فارس

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی خرمشهر-خلیج فارس از برپایی موکب حسینی تا روز اربعین از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی خرمشهر-خلیج فارس خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم، دکتر مهدی بصیرت گفت: با توجه به تاکیدات صورت گرفته در شورای فرهنگی واحد درباره برپایی مراسم اربعین حسینی (ع) در دانشگاه و استقبال از زائران، این واحد دانشگاهی امسال نیز همچون سنوات گذشته، موکب پذیرایی و استراحتگاه در مرز شلمچه به همت معاونت فرهنگی دانشجویی برپا خواهد شد.

 

بصیرت مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام عاشورای سیدالشهدا را امر به معروف و نهی از منکر معرفی و اظهار کرد: اکنون حفظ و حراست از میراث شهدا، توسعه فرهنگ اسلامی عاشورایی و پیروی از ولایت فقیه و فرمان‌های مقام معظم رهبری از اصلی‌ترین امر به معروف بوده و از جمله اصول فرهنگ عاشورا توجه به کسب شعور حسینی در کنار شور حسینی است.

 

وی افزود: با توجه به حضور انواع شبکه‌های اجتماعی در سطح جامعه امکان آن هست که جوان ما از نظر عقیدتی سیاسی و اجتماعی و سایر جوانب آسیب‌پذیر و دشمنان اسلام از هر طرف سعی در تزلزل فرهنگ اسلامی دارند که ان‌شاالله با گسترش مراسم فرهنگی و ترویج فرهنگ عاشورایی در میان جوانان که مهم‌ترین قشر جامعه محسوب و سبب تقویت ایمان آنان می‌شود.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی خرمشهر-خلیج فارس اظهار کرد: امروز ایران اسلامی به برکت محرم و یاد و خاطره سیدالشهدا توانسته است از همه بن‌بست‌ها عبور و در کل ابعاد بر دشمنان اسلام و مسلمین فائق آید.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا