ساعت: ۲۰:۲۵:۲۸
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, مهم ترین خبر ها, یادداشت
کد خبر: 37082
تاریخ مخابره: سه شنبه ۴ مهر ۹۶
زمان مخابره: ۱۳:۳۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
پیام نور سوسنگرد همچنان در تعطیلات تابستان!!!

اینکه سوسنگرد قهرمان خود در تب و تاب دفاع مقدس بوده است کمترین انتظار این است که در هفته دفاع مقدس گوشه ای از یاد و زنده نگه داشتن آن روزهای غرور انگیز در سطح دانشگاه شاهد باشیم. ولی زهی خیال باطل!

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم، دانشجویی را تصور کنید که قدم در دانشگاهی می گذارد که به خاطر مسائل کلان کشوری فعلا از وزیر علوم خبری نیست! خب شساید در درون دانشگاه رئیس دانشگاه یا معاونین و گروه فرهنگی فرهنگی دانشگاه وجود دارد. از دانشگاه پیام نور سوسنگرد فقط خبر از ثبت نام از دانشجویان نو ورود است. اینکه سوسنگرد قهرمان خود در تب و تاب دفاع مقدس بوده کمترین انتظار این است که در هفته دفاع مقدس گوشه ای از یاد و زنده  نگه داشتن  آن روزهای غرور انگیز در سطح دانشگاه شاهد باشیم. ولی زهی خیال باطل!

 

البته در این سکوت و بی فعالیتی می توان تشکل های دانشجویی که خود را دایه دار حفظ و نگهداری ارزش های انقلابی در درون دانشگاه را دارند خبری از فعالیت های حتی در سطح کم در هفته دفاع مقدس نیستیم.

 

موضوع وقتی تاسف بر انگیز می شود که در دهه اول محرم که می توانست دانشگاه و تشکل های انقلابی حداکثر بهره فرهنگی از همزمانی این دو مناسبت بزرگ را ببرند که البته تا زمان نگارش این متن خبری از خلاف موضوع اشاره شده نیست، صد افسوس.

 

عزیزان سال تحصیلی مدتی است که شروع شده، عزم ها را جزم کنید تا در سنگر تحول ساز جامعه، قدم در راه انقلاب نهید.

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 

 

 

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا