ساعت: ۲۰:۲۵:۳۲
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 37063
تاریخ مخابره: سه شنبه ۴ مهر ۹۶
زمان مخابره: ۱۰:۱۲
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم"
بازدید معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان از دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

در این بازدید دکتر حسین زاده معاون استاندار قول هرگونه مساعدت و همکاری جهت رشد و تعالی و حمایت های همه جانبه از دانشگاه را دادند.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم،دکتر حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان به همراه پرفسور کرم زاده عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران و چهره ماندگار و عضو هیات امنای منطقه جنوب غرب کشور، پرفسور صفایی مقدم هیات علمی دانشگاه شهید چمران و عضو هیات امنای منطقه جنوب غرب کشور، دکتر مهرعلی زاده عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران و عضو هیئت‌امنای کانون کارآفرینان استان خوزستان، سرکار خانم شفیعی مدیر روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، از دانشگاه صنعتی شهدای هویزه بازدید نمودند.

 

در حاشیه این بازدید نشستی در دفتر رییس دانشگاه برگزار گردید،  دکتر امین رضا نقره آبادی ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به بازدید کنندگان و همچنین عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت اباعبدالله الحسین(ع) به حضار محترم اعلام نمودند. وی در ادامه به ارائه گزارش عملکرد دانشگاه پرداخت و با بیان کمبودها و کاستی های موجود در مرکز خواستار مساعدت و پیگیری موضوعات از مسولین استان  شدند.

 

دکتر امین رضا نقره آبادی با بیان این که این دانشگاه پتانسیل ها و قابلیت های عظیمی برای حل معضلات محلی و منطقه دارد افزودند:علی رغم مشکلات و محدودیت های اعتباری که وجود دارد در زمینه های آموزش، پژوهش، موفق عمل نموده است و امیدوارم که با مساعدت ها، حمایت ها و توجه ویژه مسئولین به دستاوردها و افتخارات بزرگتر در سطح کشور دست یابد.

 

همچنین در این جلسه با حضور مهندس حسین عبیداوی مدیر آبفای شهرستان در خصوص قطعی آب دانشگاه قول همکاری و مساعدت جهت اتصال آن با حضور دکتر حسین زاده تا مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ را دادند. همچنین در جریان این بازدید از سوی مسولان یادشده، برای پیشگیری از مشکلات احتمالی قول مساعد داده شد. در حاشیه  این بازدید دکتر حسین زاده معاون استاندار قول هرگونه مساعدت و  همکاری جهت رشد و تعالی و حمایت های همه جانبه از دانشگاه را دادند.

 

 

11

 

 

22

 

 

33

 

 

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا