ساعت: ۰۹:۵۱:۵۷
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 36961
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶
زمان مخابره: ۱۴:۳۰
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
ثبت نام وام ویژه دکتری از اول مهر/ظرفیت ۳۰ هزار نفری وام به دانشجویان جهت زیارت عتبات

معاون دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویان مقطع دکتری از اول مهر ۹۶ با مراجعه و ثبت نام در سامانه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم می‌توانند وام ویژه دکتری خود را دریافت کنند. ­

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم، مجتبی صدیقی در حاشیه افتتاح دو خوابگاه دانشجویی دانشگاه صنعتی امیر کبیر در یک نشست خبری افزود: ارتقای خدمات دانشجویی از جمله مهم‌ترین فعالیت‌ها در عرصه رفاه دانشجویی محسوب می شود.

 

وی درباره وام ویژه دکتری و زمان تحویل آن گفت: دانشجویان مقطع دکتری از اول مهر ۹۶ می‌توانند با مراجعه و ثبت نام به سامانه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم وام ویژه دکتری دریافت کنند. زمان ثبت نام سایر وام‌ها برای­­ سایر دانشجویان در مقاطع آموزش عالی­­ از ۱۵ مهر شروع می شود.

 

 

صدیقی درباره خوابگاه ها دانشجویی گفت:در عرصه خوابگاه‌های دانشجویی طی چند سال اخیر شاهد شکل گیری خوابگاه‌های غیردولتی بوده ایم و نظارت و رسیدگی این خوابگاه‌های غیردولتی به دانشگاه‌های مادر هر استان داده شد.

 

 

معاون دانشجویی وزارت علوم با بیان اینکه هم اکنون ۳۲۰ خوابگاه غیردولتی توسط دانشگاه‌های مادر هر استان مجوز دارند گفت: تهیه و درخواست ۱۰۰ خوابگاه غیردولتی در حال بررسی است که در صورت تأیید به آن‌ها نیز مجوز داده می شود.

 

 

 

وی با اشاره به کاهش زمان دریافت وام دانشجویی گفت: مدت زمان وام دانشجویی به ۲۷ روز کاهش یافته است یعنی از زمان درخواست وام؛ پس از ۲۷ روز وام داده می‌شود؛ همچنین وام سفر عتبات دانشگاهیان امسال افزایش یافت به طوری که دانشجویان متأهل یک و نیم میلیون تومان و دانشجویان مجرد یک میلیون تومان وام عتبات دریافت می‌کنند.

 

 

صدیقی در پایان افزود: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با نزدیک شدن به ماه محرم و روز اربعین آمادگی ارائه وام عتبات تا سقف ۳۰ هزار دانشجو را دارد.

 

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا