ساعت: ۱۳:۳۲:۲۲
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 36830
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۶ شهریور ۹۶
زمان مخابره: ۱۶:۱۲
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور: به دنبال سند نوسازی بسیج دانشجویی هستیم

مسؤول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه استمرار انقلاب اسلامی مبتنی بر تربیت و کادرسازی است، گفت: به دنبال تدوین سند نوسازی بسیج دانشجویی هستیم.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم” ، داود گودرزی در دوره تربیتی، تشکیلاتی شهید علی اکبر پیرویان ویژه کادر ناحیه بسیج دانشجویی فارس و مسؤولان دفاتر بسیج دانشجویی این استان با اشاره به رسالت و ماموریت‌های بسیج دانشجویی اظهار داشت: همه ما نیازمند رشد و تربیت هستیم و در این راستا باید با جدیت، تلاش و پشتکار وارد میدان شد.

 

وی با بیان اینکه به دنبال تدوین سند نوسازی بسیج دانشجویی هستیم، چالش اصلی پیش روی نظام جمهوری اسلامی را مبحث تربیت برشمرد و با تاکید بر پرداختن به این موضوع افزود: در بسیج دانشجویی به دنبال تربیت کادر تراز انقلاب اسلامی هستیم.

 

مسؤول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه کارها و اقدامات باید اثر تربیتی داشته باشند، اضافه کرد: در این راستا اصلاحات ساختاری و نظام‌مند در بسیج دانشجویی را دنبال می کنیم.

 

گودرزی با بیان اینکه بسیج دانشجویی شکل دانشجویی، انقلابی، مردمی است، ادامه داد: در بسیج دانشجویی باید به دنبال افزایش خدمات اجتماعی، محرومیت‌زدایی، احیای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر بود.

 

وی بیان داشت: باید به‌گونه‌ای کار کنیم که چهره خدوم، صادقانه، باادب، دلسوز، با منطق، اخلاق‌مدار، حرف‌های علمی و نظرات کارشناسی بسیج دانشجویی در افکار عمومی جا بیفتد.

 

مسؤول سازمان بسیج دانشجویی کشور بر راه‌اندازی نهضت خدمت‌رسانی صادقانه برای مردم و نشان دادن خادمی مردم در عمل تأکید کرد.

 

گودرزی با بیان اینکه پایه و اساس تربیت اسلامی، مربی محوری است تصریح کرد: استمرار انقلاب اسلامی مبتنی بر تربیت و کادر سازی بوده و چشم انقلاب اسلامی برای استمرار به بسیج دانشجویی دوخته‌شده است.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا