ساعت: ۰۹:۵۳:۵۴
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 36770
تاریخ مخابره: شنبه ۲۵ شهریور ۹۶
زمان مخابره: ۱۰:۰۴
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
نتایج نهایی کنکور ۹۶ اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خبر از اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۶ داد.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”، دکتر حسین توکلی: نتایج از ساعت ۲۰:۱۵ ، ۲۴ شهریور ماه اعلام شده است در ادامه افزود از مجموع ۳۷۸هزار ۷۰۶ نفر  ۲۱۳ هزار  ۸۸۴ نفر زن و مابقی مرد هستند. همچنین از مجموع  ۳۷۸ هزار ۷۰۶ پذیرفته شده  کنکور سراسری امسال ۲۰۳ هزار ۲۴۸ نفر در کد رشته‌های با آزمون و ۱۷۵ هزار ۴۵۸ نفر در کد رشته‌ محل هایی که پذیرش در انها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی بوده  پذیرفته شده اند.

دکتر توکلی تاکید کرد:‌ تمام پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در اطلاعیه‌ای همراه با فهرست اسامی آنان بر روی سایت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار ‌گرفته) ضرورت دارد ابتدا به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور افزود: در صورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی برنامه زمانی مشخصی را برای ثبت‌نام در سایت خود درج نکرده باشند، پذیرفته‌شدگان این قبیل مؤسسات لازم است بر اساس جدول شماره دو مندرج در اطلاعیه منتشر شده که همراه اسامی آنان بر روی سایت این سازمان قرار گرفته است، برای ثبت نام به محل قبولی مراجعه کنند. لذا در این صورت پذیرفته‌شدگان باید بر اساس مندرجات جدول شماره دو اطلاعیه و بر اساس نام و نام خانوادگی برای ثبت نام اقدام کنند.

دکتر توکلی اضافه کرد: ثبت‌نام داوطلبان از روز سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ماه سال ۹۶ از حرف الف تا پایان حرف چ، در روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه ۹۶ از حرف ح تا پایان حرف س، روز شنبه اول مهرماه از حرف ش تا پایان حرف ک و در روز یکشنبه دوم مهرماه نیز از حرف گ تا پایان حرف ی صورت می‌گیرد.

 

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا