ساعت: ۰۹:۵۰:۲۲
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, سیاسی, فرهنگی اجتماعی, یادداشت
کد خبر: 36742
تاریخ مخابره: شنبه ۲۵ شهریور ۹۶
زمان مخابره: ۱۲:۳۵
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه اجتماعی "موج چهارم":
مسلمانان جهان متحد شوید

جا دارد با همان ندای استاد شهید مطهری فریاد بزنیم مسلمانان جهان متحد شوید، مسلمانان جهان دست از اختلاف سلایق مقطعی بردارید اصل اسلام در خطر است اکنون نگاه پیامبر اسلام به اصحاب آخر زمانی خود است.

به گزارش گروه اجتماعی “موج چهارم”، محمد شهباز گهروئی فعال اجتماعی با اشاره به ضرورت فریاد رسی به مسلمانان مظلوم آواره روهینگیایی ضرورت هرچه بیشتر آگاهی و اتحاد مسلمین را خواستار و نبیین می کند. در ادامه متن یادداشت ایشان را مطالعه می کنیم.

واللَّهِ و باللَّهِ ما در برابر این قضیه مسئولیم. به خدا قسم مسئولیت داریم. به خدا قسم ما غافل هستیم. واللَّهِ قضیه‌‏ای که دل پیغمبر اکرم را امروز خون کرده است، این قضیه است. داستانی که دل حسین بن علی را خون کرده، این قضیه است. (علامه شهید مطهری- روز عاشورای سال ۱۳۴۸ شمسی-حسینیه ارشاد)

صدای مطهری از دل تاریخ همچنان بلند و رسا شنیده می شود. سخنان پر شور و شعور علامه که مظلومیت مردم فلسطین را فریاد می زند. آری همچنان اسلام عزیز مظلوم است، در جای جای دنیا آخرین فرستاده خدا مظلوم است. در بحرین، سوریه، لبنان، عراق، افغانستان، پاکستان و این روزها میانمار.

به اقلیت مسلمان یک کشور کوچک و کم اثر در منطقه هم کار دارند. حقوق بشری در آنجا باقی نمانده چه برسد به حقوق اقلیت های دینی. زنده زنده آتش زدن مردم با کدام قوانین انسانی سازگاری دارد؟

طرفداران حقوق سگ ها کجا نشسته اند؟ آنهایی که برای حکم عقلانی اسلام سال هاست بر چسب ضد حقوق بشری را به نظام مقدس جمهوری اسلامی زده اید. الان زنده سوزاندن بشر ضد حقوق بشر نیست؟تا کی اختلاف بین مسلمانان باید ادامه داشته باشد؟ واقعا متوجه این فتنه انگیزی از سوی معاندان نیستید؟

تنها راه پایان بخشیدن به این همه ظلم و ستم که بر مسلمانان می شود اتحاد و همبستگی است و تبعیت از رهبری واحد است. امری که نقض آن سالهاست باعث عقب ماندگی و این همه جنگ و خونریزی های بی فایده بر پیکر جهان اسلام شده است

جا دارد با همان ندای استاد شهید مطهری فریاد بزنیم مسلمانان جهان متحد شوید، مسلمانان جهان دست از اختلاف سلایق مقطعی بردارید اصل اسلام در خطر است اکنون نگاه پیامبر اسلام به اصحاب آخر زمانی خود است.

آیا به وظیفه شرعی و عقلی مان خوب عمل خواهیم کرد؟

پاره تن اسلام را دریابیم!
اگر امروز در برابر این ظلم مقاومت نکینم عن قریب جهان اسلام را استکبار مورد هجمه ظالمانه خود قرار خواهد داد.
مسلمانان جهان متحد شوید.

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا