ساعت: ۱۷:۳۴:۵۰
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها, ورزشی
کد خبر: 36720
تاریخ مخابره: یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۶
زمان مخابره: ۹:۱۲
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
پایان کار دختران دانشگاه جندی شاپور اهواز در سیزدهیمن المپیاد ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور

کسب ۲مدال طلا، یک مدال نقره، سه مدال برنز، پنج عنوان پنجم تا هشتم و در نهایت قرارگرفتن در رتبه ی هفتم رنکینگ کشوری از بین ۵۵ واحد دانشگاهی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور حاصل تلاش دختران دانشگاه، درسیزدهمین المپیاد ورزشی وزات بهداشت بود.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”،مهندس محمد علی افشه مدیر تربیت بدنی دانشگاه جندی شاپور اهواز، از پایان کاردخترانِ ورزشکار جندی شاپور اهواز در سیزدهمین المپیاد ورزشی قهرمانی دختران دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور خبر داد.

افشه افزود: المپیاد ورزشی قهرمانی دختران دانشگاه های  علوم پزشکی سراسر کشور هر دو سال یکبار برگزار می شود، با توجه به اعلام آمادگی تیم دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این مسابقات با همت تمامی عوامل اجرایی، پرسنل و کارشناسان این مدیریت اقدام به برگزاری اردو ۴۶ روزه کردند که خوشبختانه توانستیم یک تیم منسجم را راهی مهمترین رویداد ورزشی  دانشگاه های علوم پزشکی  نماییم.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه جندی شاپور اهواز تصریح کرد: علیرغم هوای شرجی و گرمای طاقت فرسای شهرستان اهواز و با همت و پشتکار تمام دانشجویان و همچنین با پشت سر گذاشتن مسابقات متعدد تدارکاتی و شرکت در تورنومنت های کشوری توانستیم آمادگی تمامی تیم ها  را جهت شرکت در المپیاد به سطح مطلوبی از آمادگی برساینم.

افشه در ادامه گفت: بیش از ۹۰ درصد از دانشجویان شرکت کننده در این المپیاد دانشجویانی بودند که از ابتدا تحت آموزش مربیان ورزشی این دانشگاه قرار گرفتند و فاقد هر گونه سابقه ورزشی بوده اند.

 وی عنوان کرد: پس از به پایان رسیدن اردو و فرارسیدن المپیاد ورزشی با در نظر گرفتن تفاوت قابل توجه شرایط آب و هوای شهرکرد، به عنوان میزبان این دور از مسابقات، کاروان ورزشی دانشگاه یک روز قبل از شروع مسابقات به شهرکرد اعزام شد.

 وی در ادامه تصریح کرد: رقابت های دانشجویان ورزشکار ما در واقع یک رقابت یکطرفه با قهرمانان ملی و ورزشکاران ملی پوش بود که این نشان دهنده سطح کیفیت فنی بالای  سیزدهمین المپیاد ورزشی قهرمانی دختران دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور است که با این وجود  سرانجام کاروان ورزشی دانشگاه اهواز با کسب ۲مدال طلا، یک مدال نقره، سه مدال برنز، پنج عنوان پنجم تا هشتم و در نهایت قرارگرفتن در رتبه ی هفتم رنکینگ کشوری از بین ۵۵ واحد دانشگاهی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به کار خود پایان دادند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه در پایان ضمن تبریک این موفقیت به  همه دانشگاهیان جندی شاپو ازحمایت های دکتر ایدنی رئیس دانشگاه، زحمات بی دریغ و شبانه روزی  معاون فرهنگی و دانشجویی،همکاری  دکتر بیژن حسین پور مدیر امور دانشجویی در اسکان دانشجویان ، مربیان ، سرپرستان، کارشناسان مدیریت بدنی،سرپرستان خوابگاه ها و  تمامی زحمتکشان عرصه ورزش که در کسب این موفقیت سهیم بودند تشکرو قدردانی کرد.

شایان ذکر است دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب بیشترین عنوان‌های قهرمانی، بر سکوی نخست سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور ایستاد. در این دوره از رقابتها بین یک هزار و ۸۰۰ دانشجو از ۵۵ تیم دانشگاه علوم پزشکی در ۱۰ رشته ورزشی، دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جایگاه اول و تیم‌های اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی ایران در مقام های دوم و سوم جای گرفتند.

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا