ساعت: ۱۷:۲۹:۰۸
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 36671
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۳ شهریور ۹۶
زمان مخابره: ۱۰:۰۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
۱۴ شهریور ماه آغاز زمان ثبت نام پذیرفته‌شدگان ارشد دانشگاه آزاد در استان خوزستان

دکتر لک: ثبت‌نام حدود پنج هزار و ۴۰۰ داوطلب پذیرفته‌شده مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۴ شهریور آغاز می‌شود و تا یک یا دو هفته آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”، شهرام لک، رییس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گفت: ثبت‌نام حدود پنج هزار و ۴۰۰ داوطلب پذیرفته‌شده مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۴ شهریور آغاز می‌شود و تا یک یا دو هفته آینده ادامه خواهد داشت.

وی بیان داشت: امسال در مجموع حدود پنج هزار و ۴۰۰ دانشجو از طریق کنکورکارشناسی ارشد در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان پذیرفته شده‌اند که ثبت‌ نام این دانشجویان از ۱۴ شهریورماه آغاز خواهد شد و تا یک یا ۲ هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت.

لک افزود: برای افزایش سرعت ثبت ‌نام و پیش گیری از ازدحام دانشجویان در دانشگاه، ثبت‌نام‌ها به صورت اینترنتی انجام می‌شود و پذیرفته‌شدگان باید برای ثبت‌نام به سایت واحدی که در آن پذیرفته شده‌اند، مراجعه و مدارک خود را بارگذاری کنند؛ سپس این مدارک از سوی کارشناسان آموزش بررسی شده و نتیجه آن حداکثر در طی یک روز کاری به فرد اطلاع داده می‌شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گفت: پس از تایید مدارک، زمان وساعت مراجعه به دانشگاه به پذیرفته ‌شدگان اعلام خواهد شد و این افراد می‌توانند برای تایید نهایی مدارک خود به دانشگاه مراجعه کنند؛‌ مراجعه‌ کنندگان باید مدارکی مانند کارت ملی، عکس، مدرک کارشناسی و … را در هنگام ثبت‌نام به همراه داشته باشند. داوطلبان می‌توانند برای اطلاع از جزییات مدارک و نحوه ثبت‌نام، به اطلاعیه درج شده در سایت واحد مورد نظر مراجعه کنند.

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا