ساعت: ۱۷:۳۳:۰۵
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, گفتگو, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 36634
تاریخ مخابره: شنبه ۱۱ شهریور ۹۶
زمان مخابره: ۱۷:۵۸
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم":
فعال دانشجویی: وضعیت استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت در دو سال گذشته اسفناک بوده است.

مهدی کرامتی فعال دانشجوی دانشگاه نفت اهواز در گفتگو با “موج چهارم” از عدم نتیجه پیگیری های دو سال گذشته فارغ التحصیلان دانشگاه نفت جهت استخدام در وزارت نفت خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”، مهدی کرامتی فعال دانشجویی دانشگاه صنعت نفت اهواز با اشاره به اینکه در دی ماه سال ۹۴ اعتراضی از سوی جامعه دانشجویی در دانشگاه محل تدریس خود و آبادان و تهران نسبت به بی توجهی از سوی مسئولین وزارت نفت جهت استخدام دانشجویان الف دانشگاه های صنعت نفت صورت گرفت. با توجه به گسترش اعتراض ها وزارت  نفت ابلاغیه ای را در تاریخ ۲۷ دی ماه ۹۴ را منتشر کرد مبنی بر اینکه در صورت نیاز نیروی کار جدید از دانشجویان گروه الف با شرایط استخدامی مرسوم استخدام صورت بگیرد.

متاسفانه از از زمان انتشار ابلاغیه اشاره شده تا کنون استخدامی از سوی وزارت نفت از دانشجویان نخبه صورت نگرفته است. در مرداد سال جاری خبر از  استخدامی ۲۵۰۰ نفره جدید وزارت نفت منتشر می شود. فکر نمی کنم تعداد فارغ التحصیلان از ۲۵۰۰ نفر بیشتر باشد لذا وزارت نفت می تواند با تدبیری مناسب پرونده استخدام دانش آموختگان دانشگاه های صنعت نفت را ببندد.  از طرفی صحبت اخیر جناب زنگنه مبنی بر استخدام نماینده های مجلس که دوره نمایندگی آن ها پایان یافته است بیش از پیش دل نخبگان نفت را می فشارد.

لذا امروز برای شنیده شدن اعتراضمان در زمانی که دانشگاه ها تعطیل می باشند فضای مجازی را مناسب دیدیم. لذا امشب با همانگی که بین دانشجویان و فارغ التحصیلان صورت گرفته قصد داریم#وزارت_نفت را ترند کنیم تا با کمک اصحاب رسانه مشکل ما دیده شود و البته امیدوار به حل موضوع اشتغال دانشجویان و نخبگان دانشگاه صنعت نفت از طریق مطالبه دانشجویی و کمک نمایندگان دلسوز خواهیم بود.

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا