ساعت: ۱۷:۲۶:۲۵
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 36539
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۸ شهریور ۹۶
زمان مخابره: ۱۲:۳۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه " موج چهارم"
سید محسن شفیعی:دولت دوازدهم برای خدمت به مردم کمر همت را ببندد/دولت از مسائل حاشیه‌ای اجتناب کند

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان گفت: دولت دوازدهم باید برای خدمت به مردم کمر همت خود را ببندد و از مسائل حاشیه‌ای و سطحی اجتناب و پرهیز کند.

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”،حجت الاسلام سید محسن شفیعی با اشاره به وظایف مهم کابینه دولت دوازدهم اظهار کرد: به اعتقاد بنده دولت دوازدهم وظیفه دارد محورهای اصلی بیانات مقام معظم رهبری که در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری بیان شد را تحقق بخشد.

وی افزود: دولت دوازدهم باید برای خدمت به مردم کمر همت خود را ببندد و از مسائل حاشیه‌ای و سطحی اجتناب و پرهیز کند.

 

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان گفت: فرصت‌های زیادی از دست رفته است و اگر دولت دوازدهم به حواشی مشغول شود، حقیقتا نسبت به مردم جفا و در حق آنها کوتاهی خواهد شد.

 

شفیعی متذکر شد: ما امروز مسائل بسیار مهمی را در مقابل دولت جمهوری اسلامی داریم، دولت باید برای اقدام به این مسائل مهم قیام کند.

 

وی اظهار کرد: دولت باید ببیند که دشمنان، کمرشان را برای دشمنی با نظام اسلامی بسته‌ و متحد شده‌اند و روز به روز فشارهای خود را بیشتر می‌کنند.

 

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان گفت: ما در درون کشور به جز اتحاد، همدلی، اعتماد و اعتقاد به توان داخلی هیچ راه دیگری را در مقابل خود نداریم.

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا