ساعت: ۰۳:۵۸:۵۴
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, علمی, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 36342
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۶ مرداد ۹۶
زمان مخابره: ۱۱:۲۱
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشجو" موج چهارم " :
نهمین دوره ی تربیتی آموزشی الصافات دانشگاه شهیدچمران برگزار خواهد شد.

نهمین دوره ی تربیتی آموزشی الصافات با حضور۱۶۰ نفر از دانش پژوهان در دو شهر تهران و مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه دانشجو “موج چهارم”، شاهین بهداروند؛ مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهوازعنوان کرد: نهمین دوره تربیتی آموزشی الصافات در راستای رسالت اصلی بسیج دانشجویی مبنی بر تربیت انسان هم طراز انقلاب اسلامی، با هدف ارتقای دانش پژوهان دانشگاه شهید چمران اهواز در ابعاد بصیرتی، مهارتی، معرفتی و اخلاقی تابستان امسال برگزار خواهد شد.

 

وی در توضیح سرفصل های آموزشی نهمین دوره ی الصافات افزود: در این دوره دانش پژوهان گرامی با موضوعاتی همچون جهان بینی توحیدی،نظریه سیاسی اسلام،تاریخ تطبیقی صدر اسلام،مدیریت و برنامه ریزی و… آشنا می شوند.

 

بهداروند خاطرنشان کرد: در این دوره نیز همچون سال های قبل تلاش می شود تا از اساتید متخصص، متعهد و سطح بالای کشوری بهره مند شویم. همچنین درکنار برنامه های آموزشی، برنامه های دیگری اعم از زیارتی،تفریحی، ورزشی و… در نظر گرفته شده است.

 

مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران با اشاره به استقبال پرشور دانشجویان و ثبت نام بیش از ۴۵۰ نفر از خواهران و برادران متقاضی شرکت در این دوره گفت: پس از انجام مصاحبه با متقاضیان و برسی اولویت ها ۱۶۰ نفر جهت حضور در نهمین دوره ی تربیتی و آموزشی الصافات دعوت خواهند شد که از این تعداد ۸۰ نفر را خواهران و ۸۰ نفر دیگر را برادران تشکیل میدهند.

 

شاهین بهداروند گفت:زمان برگزاری دوره خواهران از ۲۲ مرداد الی ۳ شهریور در مشهد مقدس خواهد بود.

وی همچنین افزود دوره ی برادران از ۱۹ مرداد الی ۴شهریور در تهران و مشهد مقدس برگزار می گردد.

 

لازم به ذکر است، دوره ی تربیتی آموزشی الصافات برای نهمین سال پیاپی است که به صورت متمرکز در بهمن ماه و تابستان هر سال توسط بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهوازبرگزارمیگردد.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا