ساعت: ۰۳:۵۸:۳۸
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, علمی, فرهنگی اجتماعی, گفتگو, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 36311
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۱۱ مرداد ۹۶
زمان مخابره: ۹:۵۹
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشجو " موج چهارم " :
دوره تربیتی-آموزشی«بشارت» دانشگاه علوم پزشکی اهوازبرگزارمیشود

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی پیرامون دوره آموزشی بشارت عنوان کرد: می‌توان آن را در یک جمله «کادرسازی در تراز انقلاب اسلامی» بیان کرد. در واقع هدف از دوره، تربیت دانشجویانی ا‌ست با بنیه خوبِ دینی_بصیرتی که بتوانند در مسائل مهم کشور تاثیر گذار باشند. به گونه‌ای که نسبت به اتفاقات پیرامون خود دغدغه داشته و به سادگی از تحولات پیش روی نگذرند. و با حضور و تلاش خود، رشد و پیشرفت جامعه اسلامی را تضمین کنند.

علی نورعلی زاده در گفتگو با گروه دانشجو موج چهارم، بااشاره به برگزاری دوره بشارت اظهارکرد: دوره ای به حمد الهی، طی روزهای آتی شاهد شروع آن خواهیم بود، شایان ذکر است که جلسات متعدد و صحبت‌های فراوانی شده که دوره از لحاظ کیفی در سطح بالایی برگزار گردد.

 

نورعلی زاده افزود: «ششمین دوره طرح آموزشی تربیتی بشارت» در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد و ما مهمان حضرت فاطمه معصومه(س)، خواهر بزرگوار امام رضا(ع) خواهیم بود. که این امر خود حاکی از وجود جو معنوی و شور و اشتیاقی دینی برای بشارت خواهد بود. تاریخ حرکت از اهواز۱۱مرداد و تاریخ برگشت ۲۲مرداد ماه خواهد بود.

 

وی گفت: همان‌گونه که در سنوات گذشته هم شاهد بودیم، طرح بشارت فقط محدود به تابستان نیست و این دوره به صورت ادامه دار در_طول_سال تحصیلی برگزار خواهد شد.

 

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ، یکی از مواردی که آنگونه که باید و شاید از سوی برخی مسئولین مورد توجه قرار نگرفت و یا با فراز و نشیب هایی همراه بود موضوع فرهنگ است،موضوعی که به قول مقام معظم رهبری جا دارد انسان جانش را در این مسیر بدهد.

 

علی نورعلی زاده تصریح کرد:  فرهنگ از مواردیست که حقیقتا مظلوم واقع شده است،گاه برخی مسئولین این امر مواردی را در اولویت قرار میدهند که هرگز مشکل اصلی کشور و جامعه نیست، با توجه به چنین شرایطی بود که حضرت آقا لفظ آتش_به_اختیار را به کار بردند.

 

وی عنوان کرد: وقتی مجموعه‌ای کاری را که نیاز هست، انجام نمی‌دهد یا تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌هایش مفید واقع نمی‌شود و نمی‌تواند آسیب‌ها و خلاها را برطرف کند و عطش نسل جوان انقلاب اسلامی را برای فراگیری و آشنایی با اصول و معارف و آرمان‌های انقلاب، سیراب کند، مطمئنا بسیج_دانشجویی این سستی را برنمی‌تابد و با رویکردی جهادی وارد عرصه خواهد شد و خود عَلَم این امر مبارک را برخواهد داشت. این را نه با توجه به مسئولیتم در بسیج دانشجویی بلکه به عنوان یک دانشجو عرض کنم، بشارت و این قبیل اردوها نمونه بارز آتش به اختیاری است که رهبر_معظم_انقلاب به آن اشاره کردند.

 

نورعلی زاده درپایان بیان کرد:این دوره با حضور تقریبا ۵۰ نفر از برادران و ۸۰ نفر از خواهران برگزار خواهد شد،همچون دوره‌های قبل، این دوره نیز شامل کارگاه‌ها،کلاس‌های اموزشی، همایش‌ها و بازدیدهایی‌ست که در زمینه‌های علمی، فرهنگی ،سیاسی و معرفتی خواهد بود. دوره خواهران در سه سطح و برادران در دو سطح میباشد.

 

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا