ساعت: ۲۰:۲۲:۱۷
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, علمی, فرهنگی اجتماعی, گفتگو, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 36220
تاریخ مخابره: یکشنبه ۱۱ تیر ۹۶
زمان مخابره: ۱۳:۰۱
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشجو " موج چهارم " :
بیش از ۴۰۰ نفر جهت شرکت در دوره الصافات ثبت‌نام کرده‌اند

شاهین بهداروند؛ مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهوازاظهارکرد:از همه عزیزانی که جهت شرکت در دوره الصافات با ارسال مشخصات به سامانه پیامکی و یا حضور در دفاتر بسیج دانشجویی، نام نویسی اولیه انجام دادند سپاسگزاریم.

مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهوازدر گفتگوبا گروه دانشجو”موج چهارم”عنوان کرد: باتوجه به استقبال پرشور عزیزان متقاضی جهت شرکت در دوره و همچنین محدودیت ظرفیت، مجبور به گزینش افراد با توجه به اولویت‌هایی مثل گذراندن سطح۱ در دوره های قبلی برای شرکت در سطح۲ و همچنین حضور در حلقه‌های پاتوق اندیشه دانشکده‌ها در همه سطوح هستیم.

 

بهداروند با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۴۰۰ نفر نام نویسی اولیه انجام دادند، گفت: در فرایند نام‌نویسی از بین داوطلبان شرکت در دوره، مصاحبه و گزینش صورت می‌گیرد و از پذیرفته‌شدگان به صورت تلفنی و سامانه پیامکی دعوت به عمل خواهد آمد.

 

مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز اضافه کرد: علاوه بر دانشجویان مقطع کارشناسی، دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری نیز می‌توانند در نهمین دوره تربیتی‌آموزشی​ الصافات شرکت نمایند

 

بهداروند در پایان خاطرنشان کرد: ثبت‌نام اولیه این دوره تا ۱۰ تیر ادامه داشته و متقاضیان می‌توانند از طریق ارسال مشخصات به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۴۱۱۰ اقدام به نام‌نویسی نمایند.

 

لازم به ذکر است، نهمین دوره تربیتی‌آموزشی الصافات‌ مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا