- موج چهارم - http://moje4news.com -

آقای رییس جمهور!خود کرده را تدبیر است! اما….

به گزارش گروه سیاسی “موج چهارم”، فعال تشکل های دانشجویی انقلابی دریادداشت خودعنوان کرد: حضرت امام خامنه ای:” درخطبه های نمازعید«آتش‌به‌اختیار» به معنی خودجوش و کار فرهنگی تمیز تعبیرکردند،آتش‌به‌اختیاربه معنای بی‌قانونی و فحّاشی و طلبکار کردن مدّعیانِ‌ پوچ‌اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست. نیروهای انقلابی بیش از همه باید مراقب نظم کشور، مراقب آرامش کشور، مراقب عدم سوءاستفاده‌ی دشمنان از وضعیّت کشور، و مراقب حفظ قوانین [باشند]؛ این مراقبتها در درجه‌ی اوّل متوجّه به نیروهای انقلاب است که دلسوزند، علاقه‌مندند و مایلند که کشور به سمت هدفهای خود حرکت بکند.”

 

متن کامل یادداشت فعال تشکل دانشجویی

 

بسمه تعالی

 

خطبه های نماز عید فطر ۱۳۹۶

 

حضرت آقا در خطبه های نماز عید فطر به صراحت مفهوم آتش به اختیار را برای نیروهای انقلاب روشن کردند.

فرزندانم بهانه به دست مدعیان پوچ اندیش ندهید! نیروهای انقلابی را مدیون نکنید! کار فرهنگی تمیز انجام دهید! این یعنی آتش به اختیار.

 

در حالی که راهپیمایی روز قدس مانند هر سال با شکوه هرچه تمام تر در حال انجام بود، عده محدودی از نیروهای انقلاب وارد سناریوی از پیش طراحی شدند و به زعمی باعث شدند نیروهای پوچ اندیش انقلابی نما خود را طلبکار جلوه دهند.

 

حال چرا می گویم سناریوی از پیش طراحی شده. مفهوم این جمله را با یک توضیح کوتاه بیان می کنم: دولت نشان داده است که به خاطر حضور یک مشاور آشنا! و مسلط به جنگ روانی توانسته است با وجود ضعف های فراوان خود، آن ها را پوشش داده و در بزنگاه های سیاسی( نه فقط انتخابات) موج سواری دلخواه خود را انجام دهد.

 

پس نیروهای انقلابی باید با منطق سیاسی و اسلامی با طلبکاران پوچ اندیش مقابله کنند نه با کار های سطحی بیهوده که برای نیروهای انقلابی هزینه دارد.

 

اما سوال اصلی که ذهن من را به خود مشغول کرده، این بود که دلیل اصلی این اتفاقات در روز قدس چه بود؟!

 

یکی از نزدیک ترین و اصلی ترین دلایلی که به ذهنم رسید همان مشاوران زبده و آشنا! به سناریو نویسی بود.

 

اما باید ریشه ای تر به این مسئله نگاه کنیم و قدری به عقب برگردیم و به تاریخ گفتاری و عملکردی دولتمردان در چهار سال گذشته و حتی پیش تر نگاهی بیندازیم تا دلایل این سناریونویسی را دریابیم.

 

به غیر از آشنایان به سناریونویسی در اطراف رییس جمهور محترم افراد آشنا!تری در ذهن من وجود دارند، اما نه آشنا به طراحی یک موج، بلکه آشنا به طراحی آشوب های خیابانی و شورش علیه رییس جمهور منتخب وقت. یعنی رهبران فکری جریانی که در دانشگاه امیرکبیر و در مقابل چشم رییس جمهور سابق، عکس او را آتش زدند.( دیگر بماند فحاشی ها و یا میمون خطاب کردن….

 

در آن زمان معاون کنونی رییس جمهور پیام نمی داد که این کار ها نادرست و خطاست بلکه ایشان در پی طراحی برای آشوب های خیابانی سال ۸۸ بودند. جالب است در صدا و سیما دیدم آقای انصاری در مورد حضور مردم در روز قدس صحبت می کنند. خنده ام گرفت! صحنه گردانی تظاهرات ها در سال ۸۸ یادم آمد: آقای میرحسین جلو تر هستند و همپای شما……

 

بله آقای رییس جمهور چنین افرادی هنوز در کابینه شما وجود دارند. نه غزه و نه لبنان گویان ها و ساکتین آن روز ها در مقابل کودتا علیه نظام اسلامی و دولت منتخب که امروز از مدافعان شما در سناریوی خودتان هستند.

 

در ادامه رهبران معنوی و سیاسی شما در آن روز ها رییس جمهور منتخب را به بنی صدر تشبیه کردند. مثل حضرت آقا نبودند که از خود خرج کنند و دست دراز کنند تا فردی در منجلاب فرو نرود.

 

تا این که تدبیر و امیدتان در سال ۹۲ پیروز شد اما واگویه ها از دولت قبل هنوز ادامه داشت. چون وعده صد روزه و چهارساله و طرح برجامتان قابل انجام نبود. حمله به منتقدان به ویژه منتقدان برجام در دستور کار قرار گرفته بود. بی شناسنامه ها و بی سواد ها و سایر القاب و…. به منتقدان نسبت داده شد. در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ جای شهید و قاتل را عوض کردید و گذشته انقلابی خود را زیر سوال بردید و لقب آیت الله قتل عام را حالا خود که نه اطرافیان و بوق های درجه ۲ و ۳ شما رواج دادند. آن موقع ها ساکت بودید چون خودتان در پشت این فضاحت های سیاسی قرار داشتید.

 

آقای رییس جمهور حال با چه تفنگی در انتخابات پیروز شدید؟! اتفاقات بالا تشریح کوتاهی بود از این که با چه تفنگی دولت را به دست گرفتید.

 

اما دیگران را دولت با تفنگ خوانید!

 

مردم را به خوبی عصبانی کردید و عده محدودی نتوانستند جلو خود را بگیرند و معلوم نبود در آن صحنه چه کسی شعار اول را داد! با این کار هم توهین به منتقدان فراموش می شد و مظلومیتی برای شما به وجود می آمد.

 

آقای رییس جمهور حاشیه های روز قدس نتیجه آموزش ها و سناریونویسی هایی بود که شما و اطرافیانتان به مردم تلقین کردید.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com [1]

moje4news@chmail.ir [2]