ساعت: ۲۰:۲۳:۵۵
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها, ویژه ها, یادداشت
کد خبر: 36198
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۷ تیر ۹۶
زمان مخابره: ۱۱:۴۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه اجتماعی " موج چهارم " :
به دنبال دغدغه مردم یا مسئولین

چند سالیست با پدیده ای رو به رو هستیم که جریان خروشان و آرمانخواه مردم به سمت و سویی می رود و قافله سرکش مسئولین قوای سه گانه به سمتی دیگر!

به گزارش گروه اجتماعی “موج چهارم”، چند سالیست  با پدیده ای رو به رو هستیم که جریان خروشان  و آرمانخواه مردم به سمت و سویی می رود و قافله سرکش مسئولین قوای سه گانه  به سمتی دیگر! مردمی که انقلاب اسلامی را مایه آرامش مادی و معنوی می دانند و می خواهند و مسئولینی که آن را بازیچه گردنکشی و تسویه حساب های شخصی کرده اند.

 

متن کامل یادداشت محمد شهبازگهروئی(دبیرجمعیت مردمی فعالان اجتماعی خوزستان)

بسمه تعالی

 

چند سالیست  با پدیده ای رو به رو هستیم که جریان خروشان  و آرمانخواه مردم به سمت و سویی می رود و قافله سرکش مسئولین قوای سه گانه  به سمتی دیگر!

 

مردمی که دغدغه شان نان حلالی است تا با عشق در کنار خانواده شان مصرف کنند و متاسفانه عده ای کج فهم مردم را بازیچه ای برای نان درآوردن خودشان و ایادی بی درد شان کرده اند.

 

آتش به اختیاری یعنی جلوی این پدیده منکر که چند سالیست با نصیحت و توصیه و حتی رسوایی برچیده نمی شود با کارتمییز فرهنگی – اجتماعی و اصولی و روشمند ایستاد.

 

کارو تلاش کرد بدون چشم داشت به این مسئولین بی دردی که روز به روز از مردم فاصله شان بیشتر می شود. به درد مردم رسیدگی کرد و دیگر وقت را برای این جماعت منفعت طلب عافیت جوتلف نکرد.

 

در دوره آخرالزمانی که دنیا تشنه معارف الهی است در ام القرای جهان تشیع همچنان صدای سازهای ناکوکی به گوش می رسد که آرمانشهرش تگزاس است و نیویورک!!

 

و کسی صدای پسران و دختران هویزه و دهدز و لالی و هندیجانی را نمی شنود که برای رسیدن به حداقل های آسایش دیگر امیدی ندارند .

بایدکاری کنیم خودمان ای مردم!

 

بازهم همت مردمی باید پای کار بیاید.تنها بگذاریم سیاست بازان نان به نرخ روز خوررا و فکری برای جامعه خودمان بکنیم،برای اخلاقی که زیر پای فقرو فساد در حال له شدن است.

والسلام

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا