ساعت: ۲۰:۲۱:۱۳
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, سیاسی, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 36163
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۶
زمان مخابره: ۹:۴۷
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
چرا دهه ۶۰ نباید وارونه شود؟
چه کسانی دنبال جابجایی جای «شهید » و جلادند!

دهه ۶۰ از دهه های مظلوم انقلاب است که صدامیان داخلی مردم دلداده به انقلاب خمینی را به شکل فجیع به قتل رساندند و امروز عده ی برای اندک مطامع دنیوی دنبال اسطوره سازی از این منافقین جلاد هستند.

به گزارش گروه سیاسی “موج چهارم”، سخنرانی مقام معظم رهبری در سالگرد ارتحال روح خدا را می توان مانیفست خمینی شناسی دانست و بی شک برای شناخت روح خدا به این نگاه نیازمندیم و درک معمار کبیر انقلاب بدون توجه به این پارمتراها کاری دشوار و غیر ممکن است.

 

خمینی تاریخ ساز هنوز از پس سالها گمنام است و هنوز منصفان و اندیشمندان در شناخت این مردم خدایی عاجزند و هنوز ابعاد شخصیت زندگی شخصی و اجتماعی و سیاسی خمینی کبیر آنقدر موسع است که تصور آن خمینی دیگر می خواهد.

 

خامنه ای خمینی دیگر است این را می توان کامل ترین و جامع ترین و نزدیک ترین تعریف از خمینی دانست و به طور قطع یقین بغیر از این نمی توان خمینی را شناخت و سخنرانی ۱۴ خرداد امام خامنه ای تصویر تمام نما از خمینی قلب ها است.

 

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی خود باردیگر بر حقیقت همیشه زنده انقلاب یعنی روح خدا اشاره کرده و از اینکه عده ای واثان ژنتیکی دنبال تحریف این حقیقت روشن و تبدیل آن به میراث فرهنگی هستند هشدار دادند.

 

عده ی با طرح و برنامه دنبال تحریف حقیقت امام ره هستند و محکمات و مسلمات آن امام همام را دنبال تشکیک هستند. برخی به سبب ارتباط های موروژی خود را مفسر برحق خمینی می دانند حال آنکه خمینی را باید از کلام خامنه ی شناخت یا خمینی را باید از زبان فرزندان حزب الله شناخت.

 

یکی از مسایل مهمی که رهبری در سخنرانی ۱۴ خرداد بر آن تاکید کردند مسئله دهه ۶۰ بود . دهه ۶۰ دهه تثبیت و هویت یابی نظام است. نظامی تازه متولد شده است و این انقلاب به رهبری خمینی بت شکن خواب بسیاری را آشفته کرده است.

 

جبهه مستکبرین بنا دارند در دهه ۶۰ و در آغاز انقلاب جهانی خمینی، آن را ناتمام بگذارند و صدام یزید کافر را با سلاح های وسوسه انگیز خود به جان انقلاب می اندازند و هشت سال جنگ نابرابر را عیله انقلاب طراحی می کنند.

 

در این میان جنگ و آتش، صدامیان داخلی به یاری صدام می شتابند وبه  مردمی که زیر آوار موشک ها جان می سپردند رحم نمی کنند و در نقش صدام داخلی به عنوان ستون پنجم عمل می کنند و همه را به خاک و خون می کشند.

 

منافقین در دهه ۶۰ بیش از ۱۲ هزار زن و مرد و کودک بی گناه را به جرم دلدادگی با انقلاب خمینی قتل عام می کنند از کسبه و پزشک و بسیجی و همه و همه را به جرم انقلابی گری به قتل رساندند.

 

با این وجود در ان  دوران نظام با این مزدوارن با رافت اسلامی برخورد کرده و بسیاری از این ها را آزاد می کند ولی امروز برخی برای اندک مطامع دنیوی دنبال جابجای ارزش شهید و جلاد هستند.

 

برخی قدرت طلبان فراموش کردند که این منافقین چه انسان های بی گناهی را زنده زنده در آتش سوزاندند و شخصیت های مثل بهشتی و رجایی را به شهادت رساندند.

 

برخی قدرت طلبان بویژه در عرصه انتخابات ریاست جمهوری با ارائه چهره خشن از نظام دنبال تخریب رقیب بودند که برای این منظور دنبال ارائه چهره تاریک از نظام بودند حال آنکه نظام در همه عرصه ها رفتاری نیک داشته است.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 

كلمات كليدي: ,

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا