ساعت: ۲۰:۲۳:۲۳
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, سیاسی, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 36157
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۶
زمان مخابره: ۸:۴۱
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در خوزستان خبر داد:
توزیع بسته های غذایی میان خانواده های بی بضاعت خوزستانی

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) عنوان کرد: قرارگاه جهادی امام رضا(ع) ۱۵۰ بسته غذایی در ایام ماه مبارک رمضان در میان نیازمندان خوزستانی توزیع می کند.

حامد شهریاری در گفت و گو با موج چهارم اظهار داشت: در روز های ماه مهمانی خدا قرارگاه جهادی امام رضا(ع) ۱۵۰ بسته غذایی در میان نیازمندان خوزستانی توزیع می کند.

 

وی افزود: این بسته های غذایی در میان نیازمندانی که شناسایی شدند به شکل کریمانه در شهرهای اهواز.دغاغله.ملاشیه.کارون و سایر شهرهای خوزستان توزیع می شود.

 

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) گفت: در طول سال جهادگران به شکل های مختلف و در مناسبت های مختلف این بسته های کرامتی را بین نیازمندان توزیع می کنند.

 

وی در باره این بسته های اکرامیه ماه رمضان بیان داشت: این بسته ها به عنوان اکرامیه ماه رمضان است شامل (برنج. ماکارانی. عدس. لوبیا. لپه. نخود. شکر. قند. روغن. چایی. ربع گوجه. است که میان ایتام واقشار کم در امد توزیع می شود.

 

این فعال دانشجویی اسبق دانشگاه های خوزستان بیان داشت: یکی از اهداف قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در سطح استان خوزستان محرومیت زدایی در تمام زمینه هاست تمام عزم خود را جزم نمودیم که به محرومیت استان خوزستان بپردازیم.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 

كلمات كليدي:

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا