ساعت: ۲۰:۲۳:۳۵
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 36151
تاریخ مخابره: شنبه ۱۳ خرداد ۹۶
زمان مخابره: ۱۱:۳۹
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه " موج چهارم " :
قوه قضاییه به پرونده شهریه‌خواران نجومی دانشگاه آزاد ورود کند/ لزوم تحقیق و تفحص مجلس از دوران مدیریت میرزاده

در پی افشاگری علی اکبر ولایتی از تخلفات گسترده مدیریت سابق دانشگاه آزاد اسلامی، ۲۱۴ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ضمن حمایت از از فسادزدایی در این دانشگاه خواستار ورود قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی به پرونده مفاسد دانشگاه آزاد اسلامی شدند

به گزارش گروه دانشگاه “موج چهارم”، در پی افشاگری علی اکبر ولایتی از تخلفات گسترده مدیریت سابق دانشگاه آزاد اسلامی، ۲۱۴ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ضمن حمایت از فسادزدایی در این دانشگاه خواستار ورود قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی به پرونده مفاسد دانشگاه آزاد اسلامی شدند.

 

متن نامه ۲۱۴ دفتر بسیج دانشجویی به رئیس قوه قضاییه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

 

رئیس محترم قوه قضاییه

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

 

سلام علیکم

ضمن آرزوی قبولی طاعات در ماه مبارک رمضان،افشاگری جناب دکتر ولایتی از مفاسد اقتصادی حاکم در دانشگاه آزاد اسلامی و تلاش در جهت متلاشی نمودن مافیای قدرت و ثروت که حاصل مدیریت سی و چند ساله جریان به اصطلاح اعتدال گرا در این دانشگاه بوده شایسته تقدیر است.

 

دانشگاه آزاد اسلامی نمونه ی کوچک و به عبارتی مشت نمونه خوار مدل مدیریتی اعتدال گرایان و تکنوکرات های توسعه گرا در کشور است که بوی فساد ناشی از آن به مشام تمام محصلین، اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی رسیده و تشت رسوایی تفکر منحرف و غیرانقلابی اطرافیان پدرخوانده های فقید را از بام انداخته است.

 

عزل رئیس سابق دانشگاه آزاد و در هم شکستن شبکه مدیران وابسته به وی، لبخند را بر لبان دانشجویانی که شاهد مشقت والدین مظلومشان در تامین شهریه تحصیلی بوده اند را نشانده است.

 

جناب آیت الله آملی لاریجانی

بر اساس اعلام مسئولین دانشگاه آزاد قرار است پرونده تخلفات گسترده رئیس سابق این دانشگاه و وابستگانش به قوه قضاییه جهت رسیدگی ارسال شود. بسیج دانشجویی ضمن اعلام حمایت قاطع اقدامات رئیس هیئت موسس و هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی ، درخواست رسیدگی دقیق قوه قضاییه به پرونده شهریه خواران نجومی دانشگاه آزاد اسلامی را دارد.

 

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

پیگیری حقوق ملت از وظایف ذاتی شما در کسوت نمایندگی مجلس است. متاسفانه گزارش تحقیق و تفحصی که در دوره های قبل، از دانشگاه آزاد اسلامی جمع آوری شد با لابی گری برخی افراد اجازه قرائت در صحن علنی مجلس و ارجاع به دستگاه قضایی جهت برخورد را نیافت. بسیج دانشجویی ضمن مطالبه قرائت گزارش تحقیق و تفحص سابق از دانشگاه آزاد اسلامی در صحن علنی، از نمایندگان عزیز و کمیسیون آموزش درخواست تحقیق و تفحص در دوران مدیریت حمید میرزاده را دارد. امید است با ورود مجلس به پرونده دانشگاه آزاد اسلامی، ابعاد جدیدی از مدیریت ناکارآمد و پرهزینه این دوران به اطلاع عموم ملت برسد.

 

اکنون حجت بر قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی تمام شده و دانشجویان منتظر شروع فسادزدایی از دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

در آخر فرازی از کلام روح خدا خمینی کبیر(ره) را به یاد شما می آوریم که فرمود: «نجات دانشگاه از انحراف، نجات کشور و ملت است.»

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا