ساعت: ۱۴:۱۹:۵۹
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 36110
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶
زمان مخابره: ۱۱:۴۹
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
نامه سرگشاده دانشجوی انقلابی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مسئول حراست:
سکوت حراست در برابر تخلفات دانشگاه علوم پزشکی اهواز قابل پذیرش نیست

دانشجوی انقلابی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در نامه سرگشاده به مسئول حراست دانشگاه، خواستار برخورد حراست دانشگاه با تخلفان آموزشی و پژوهشی دانشگاه شد.

به گزارش گروه سیاسی”موج چهارم”؛ دانشگاه علوم پزشکی اهواز در سه سال اخیر گریبانگیر نواسات گسترده ای شده است که زیبنده دانشگاه و دانشگاهیان نیست.

جریان حاکم بر دانشگاه که بیش از آنکه مدیریت علمی و انقلابی را در پیش گیرند مدیریت سیاسی کاری را سرلوحه خود قرار داده و این دانشگاه با این سابقه را به اقرار همه اساتید به پاتوق جریان های سیاسی مبدل کرده است.

هزینه های کلان و بی مورد در بخش های بیهوده ، برخورد با جریان مومن و انقلابی، ترویج فرهنگ ناصحیح اسلامی بخش کوچکی از مدیریت غیرانقلابی جریان حاکم است.

تخلفات گسترده و سازماندهی شده در دانشگاه علوم پزشکی اهواز مسئولیت حراست دانشگاه را در برخورد با این تخلفات سنگین می کند ولی جابجایی های مکرر در این بخش برخورد با این تخلفات را پیچیده کرده است.

متن نامه به شرح زیر است:

بسم الله و بالله و فی سبیل الله

برادر ارجمند جناب آقای مهندس کاووس کریمی

مدیر محترم حراست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز

سلام علیکم

عرض تبریک اعیاد فرخنده ماه شعبان و همچنین خداقوت بابت زحمات و خدمات ارزشمند جنابعالی و مجموعه ی تحت امرتان

نیک مستحضرید ارادت قلبی بنده نسبت به نهادهای ارزشی و انقلابی بر کسی پوشیده نیست، لکن تأیید می‌فرمائید که در منظومه¬ی فکری امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) هیچ شخص و مجموعه ای از نقد مستثنا نمی باشد و حق شهروندی و تکلیف دینی هر فرد در نظام جمهوری اسلامی ایجاب می کند بدون واهمه و ترس و با رعایت ادب و اخلاق، مسئولان و زمامداران امور را از رویه ناصحیح شان مطلع نماید.

برادر گرانقدر

در قضیه ی  تخلفات_پژوهشی نتوانستید از اعتبار و آبروی علوم پزشکی اهواز حراست کنید. در زمینه ی رانتخواری_آموزشی نتوانستید از سلامت برگزاری امتحانات جامع دانشگاه حراست کنید. در  عزل_و_نصب_های_سیاسی بخش های مختلف نتوانستید از استقلال و حریت جندی شاپور حراست کنید. نتوانستید در  بی_نظمی_ها_و_قانون_گریزی_های_مالی دانشگاه از اعتماد دانشگاهیان و در  فوت_مشکوک_بیماران_مظلوم_دیالیزی از اعتماد عمومی مردم خوزستان حراست کنید.

امروز آنچه بیش از همه جای تأسف دارد و دل را می خراشد، بی عاری و بی عملی ویا بی عرضگی در برخورد درخور با عاملان و کلیدزنان مسائل فوق الذکر است.

برادر عزیز

خواهشمندم از کلام بی پرده حقیر که از هم آمیختگی جوان بودن، دانشجو بودن ودغدغه مند بودن است نرنجید.

عاجزانه استدعا دارم بیش از این خود را بی اثر نشان ندهید، سکوت را بشکنید، دست به عمل بزنید. در مقابل مسببان و تصمیم گیران تخلفات، قانون شکنی ها و قانون گریزی های دانشگاه بایستید.

تکلیف را برای همه روشن نمایید. اگر تخلفی صورت گرفته قاطعانه با متخلفان برخورد کنید و اگر نه دندان های تهمت زنندگان و ناحق-گویان را در دهانشان خرد کنید.( نگذارید گله ها و شکایت ها از فضای خانواده خارج وبه مراکز دادرسی بیرون از دانشگاه برسد.)

“در کرب و بلا فقط قاتلان بدکاران نبودند…بلکه همراهان و ساکتان نیز…”

با تجدید احترام و آرزوی سرافرازی حضرتعالی

محمدمهدی درخشان مهر

دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

۲۳/اردیبهشت ماه/۱۳۹۶

رونوشت: عموم دانشگاهیان فهیم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا