ساعت: ۱۴:۱۹:۳۱
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, سیاسی, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 36103
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶
زمان مخابره: ۱۰:۰۴
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه سیاسی " موج چهارم " :
روحانی در ایستگاه پایانی!

روگردانی مردم از وعده های توخالی و کوچک شدن سفره و استقبال گسترده مردم از جریان انقلاب نشان می دهد ۲۹ اردیبهشت ایستگاه پایانی جریان غرب گرا است.

به گزارش گروه  سیاسی”موج چهارم”؛ مردم در طول انقلاب نشان دادند با کسی عهدی ندارند و به کسی وعده دو دوره ریاست جمهوری ندادند و از سوی به کسی هم اجازه ندادند فرهنگ لیبرالی را در کشور حاکم کند.

 

مردم فهیم ایران اسلامی با انتخاب دقیق و هوشیارانه به عنوان حامی جریان انقلابی در کشور عمل کرده و اجازه نداند لیبرال مسلک هایی مانند بنی صدر انقلاب را به دست نااهلان بسپارد و همیشه با رای خود و حضور در صحنه فهمانده اند که اینجا جمهوری اسلامی است.

 

حسن روحانی که در سال ۹۲ با وعده های پوپولیستی و با رای ناپلئونی به ریاست جمهوری رسید امروز در معرض قضاوت مردم است و مردم امروز روحانی را نه با ۸ سال احمدی نژاد بلکه با دوره یکساله ریاست جمهوری خودش میسنجند.

 

علت اصلی ارجاع مردم به هشت احمدی نژاد از سوی روحانی کارنامه ناموفق وی است که دستاوردی حقیقی برای مردم نداشت و اگر برجام را خروجی همه چهار سال بدانیم آنهم تقریبا هیچ دستاوردی نداشت.

 

روحانی که فهمیده اولین رئیس جمهوری تک دوره ای است با گسیل پول های کلان به ستاد ها و بسیج فرمانداری ها و بخشداری ها و بهره گیری از شیوه های غیراخلاقی و پوپولیستی دنبال راه خروجی از این بن بست است.

 

روحانی در این برزخ پایانی بیش از هر چیزی نگران کارنامه خود است و دستان لرزان او نشان می دهد که حرفی برای گفتن ندارد و دست به انتحار سیاسی زده و راه حمله به ساختارهای نظام را در پیش گرفته است.

 

تخریب نامزدها و سیل تهمت ها به آنان شیوه فرار به جلوی روحانی است که مردم را به این رسانده که مشت روحانی خالی است.

 

ارجاع مردم به دیوارکشیدن ها که خود روزگاری متولی آن بوده است آنقدر جالب و خنده دار است که مرغ پخته را می خنداند ولی روحانی در ایستگاه پایانی به هر چیزی مستمسک می شود.

 

روگردانی مردم از وعده های توخالی و کوچک شدن سفره و استقبال گسترده مردم از جریان انقلاب نشان می دهد ۲۹ اردیبهشت ایستگاه پایانی جریان غرب گرا است.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا