ساعت: ۱۴:۱۹:۲۴
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 36083
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۶
زمان مخابره: ۱۴:۵۷
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهواز به نامه رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان:
تشکل انقلابی بسیج دانشجویی با اقتدار نشست های گفتمانی خود را برگزار می کند

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهواز در واکنش به نامه رئیس دانشگاه مبنی بر لغو همه نشست های سیاسی در واحدهای پیام نور خوزستان طی بیانیه ضمن اعتراض شدید اظهار داشت: بسیج دانشجویی بعنوان یک تشکل انقلابی و فراجناحی با قدرت نشست های گفتمانی خود را پیگیری می کند.

به گزارش گروه سیاسی “موج چهارم”، بسیج دانشجویی پیام نور اهواز در واکنش به لغو برنامه های سیاسی دانشگاه از سوی رئیس دانشگاه طی بیانیه ی به ایجاد فضای خفقان در دانشگاه اعتراض کرد.

 

بیانیه بسیج دانشجویی پیام نور اهواز به شرح زیر است:

 

ابلاغیه ای از جانب دانشگاه پیام نور استان خوزستان به سایر واحدهای این دانشگاه در استان،مبنی بر اینکه تمام برنامه های انتخاباتی از تاریخ۲۰/۲/۱۳۹۶ملغی و اجازه اجرای هیچگونه برنامه در راستای انتخابات توسط تشکل های این دانشگاه داده نخواهد شد ارسال گردیده است.لذا بسیج دانشجویی پیام نور اهواز موضع خود را با صادر کردن این بیانیه اعلام میکند.

 

طرح چند نکته جهت روشن نمودن عوامل تنظیم کننده ابلاغیه خالی از لطف نیست.

 

 

۱-بسیج دانشجویی پیام نور اهواز(براساس آیین نامه اجرایی قانون تشکیل و تقویت بسیج دانشجویی)تا روزهای واپسین انتخابات فعالیت خود را در راستای پرشور نگه داشتن فضای انتخاباتی دانشگاه و تلاش هرچه بیشتر جهت دعوت  دانشجو برای شرکت حداکثری در انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران انجام میدهد و دست از کار انقلابی بر نخواهد گماشت.

 

 

۲-بسیج دانشجویی یک تشکل کاملا انقلابی میباشد و در امر انتخابات سمت و سوقی به هیچ جناح و حزب سیاسی نداشته و ندارد و نخواهد داشت،وظیفه ی بسیج دانشجویی تبیین گفتمان رهبری و ملاک های یک انتخاب اصلح در شان جامعه اسلامی از دیدگاه انقلاب اسلامی میباشد.مسئولین پیام نور چرا نگران هستند؟!

 

 

۳-در دولتی که خود یکی از مدعیان پرچمداری در آزادی بیان میباشد چرا باید برخی از مسئولین چنین اقداماتی را بر علیه دانشجویانی که تنها هدف و خواسته آنها روشنگری گفتمان رهبری و انقلاب میباشد،اعمال نمایند؟!

 

 

در پایان بنده صادق ساعدی،مسئول بسیج دانشجویی پیام نور اهواز از سایر واحدهای پیام نور شهرستان ها درخواست مینمایم که با اقتدار و قوت هر چه تمام تر به فعالیت های سیاسی-انتخاباتی خود در راستای انقلاب جهت برگزاری انتخاباتی باحضور حداکثری از دانشجویان،ادامه بدهند.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا