ساعت: ۲۲:۲۰:۰۱
|
امروز: دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, مهم ترین خبر ها, گزارش تصویری, گفتگو
کد خبر: 36035
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۶
زمان مخابره: ۱۵:۴۷
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه " موج چهارم " :
برنامه پویشی “من به رئیس جمهوری رای می دهم که..”دردانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزارشد

شور انتخاباتی در دانشگاه های استان بالا گرفته هرچند برخورد های گازانبری و امنیتی برخی مدیران برنامه های تشکل های دانشجویی را با مشکلاتی مواجه ساخته، اما در دانشگاه علوم پزشکی اهواز بحث های انتخاباتی پیش از پیش بالا گرفته و تشکل های دانشجویی این دانشگاه با اجرای برنامه های متنوع سعی در شور انتخاباتی دانشجویان دارند.

به گزارش خبرنگار”موج چهارم”، در همین راستا در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز برنامه پویشی “من به رئیس جمهوری رای می دهم که…” در راستای هدف ایجاد شور و نشاط انتخاباتی سالم توسط پایگاه بسیج دانشجویی آن دانشکده برگزار شد.

 

امید تابه فرمانده پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده بهداشت اهواز در گفت و گو با خبرنگار موج چهارم عنوان کرد: این برنامه برای اولین بار در این دانشگاه برگزار گردید و به لطف خدا استقبال خوبی شد.

 

وی افزود:مشارکت دانشجویان به صورت فرا جناحی بوده و دانشجویان در کمال آرامش به نوشتن نظرات و عقاید خود پیرامون ملاک های رئیس جمهور منتخب خیش در تومار این برنامه پرداختند.

 

امید تابه ادامه داد: این برنامه در سالن دانشکده بهداشت برگزار شد و با مشارکت دوستان بیش از صد امضا و جمله قصار پیرامون ملاک های رئیس جمهور منتخب از دید دانشجویان گرفته شد.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
  • rahyabnews
  • http://www.snn.ir/
  • طراحان دیدنا