ساعت: ۰۸:۲۲:۲۰
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 36006
تاریخ مخابره: شنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۶
زمان مخابره: ۱۳:۲۷
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه " موج چهارم " :
حمله گازانبری ریاست دانشگاه پیام نور رامهرمز به ختم تولید ملی

مراسم ختم تولید ملی بیشتر نیز در استان و کشور با برخوردهای خشن و گازانبری روبرو شده بود اما هیچ یک مانند این توهش گری شخص مسئول و ریاست دانشگاه رامهرمز را در بر نداشته است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه “موج چهارم”،مراسم ختم تولید ملی برنامه روتین در سطح دانشگاه های کشور است که جوانان بیکار تحصیل کرده به بهانه اعتراض به وضع اقتصادی کشور صاحبان اصلی و راستین آن هستند

 

برنامه ای که باید مسئولان را به فکر فرو برد تا فکری به حال جوانان بیکار تحصیل کرده کنند اما در رامهرمز نه تنها این نمی شود بلکه در عوض جواب این سوگواری نمادین حمله گاز انبری با طعم بیشعور و سیاه نمایی پس از آن است.

 

 

ختم تولید ملی بیشتر نیز در استان و کشور با برخوردهای خشن و گازانبری روبرو شده بود اما هیچ یک مانند این توهش گری شخص مسئول و ریاست دانشگاه رامهرمز  را در بر نداشته.

 

به نقل از دانشجویان رامهرمز: این حرکات گازنبری از جانب محمد اردشیری پیش از این ها سابقه داشته، به عنوان نمونه لغو برنامه سخنرانی هدایت الله خادمی مخالف سرسخت ipc و تریبون آزاد ریاست جمهور اصلح در این دانشگاه نمونه ای از مشتی خروار سرکوب های گازانبری مدیریت این دانشگاه با دانشجویان و تشکل های دانشجویی است.

 

با این سابقه وقتی این حادثه جالب تر می شود که به گفته یکی از دانشجویان بانی مراسم ختم تولید ملی ریاست واحد از شب گذشته در جریان این برنامه بود و با آن موافقت نموده.

 

اما امروز با یورش یک تنه به این مراسم نقش لباس شخصی و حراست و ریاست را با پرتاب حجله این مراسم بر زمین به عهده گرفته و با تهدید به ضرب و شتم دانشجویان و بیشعور خطاب کردن آنان را مرعوب کرده، یکی از دانشجویان حاضر در صحنه نقل می کند دادو بیداد ریاست واحد به مانند ارازل بود تا استاد دانشگاه “بیچاره دختران دانشجو که از ترس رنگشان پریده”نقل قول یکی از دانشجویان.

 

این رفتار خشن و زننده محمد اردشیری ریاست دانشگاه پیام نور واحد رامهرمز  پس از این یورش گازانبری با طعم بیشعور نیز ادامه می یابد و به نقل از حضار ایشان پس از این حمله سوار ماشینی محل را ترک کرد و با خاموش کردن تلفن شخصی خود ،باعث ایجاد این شایع در سطح دانشگاه شد بر این مبنا که ایشان توسط یک نهاد امنیتی غیر منتسب به دولت بازداشت شده اند.

 

قطعا این رفتار پسا یورش گاز انبری ایشان پیش از پیش در امنیتی کردن جو دانشگاه پیام نور رامهرمز  تاثیر داشته و باعث رنجش جوانان مومن و انقلابی این دانشگاه شده یکی از حضار پیرامون لغو تریبون هفته قبل این واحد می گوید”با دو متر آسفالت کردن رزومه خود را بالا می برند اما رزومه انقلاب را پایین می آورند”نقل قولی که پر بی راه نیست.

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا