ساعت: ۰۸:۲۲:۰۵
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, مهم ترین خبر ها, یادداشت
کد خبر: 35989
تاریخ مخابره: سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۶
زمان مخابره: ۱۵:۴۵
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه " موج چهارم " :
برنده واقعی در مناظرات کسی است که در بازی سیاسی و دوقطبی مخرب شرکت نکند

علی آغابابایی فعال دانشجوی دانشگاه شهیدچمران دریادداشت خوداظهارکرد: یقیناً نقش پررنگ رسانه ها را در تبلیغات نامزدها نمی شود انکار کرد،اما نکته مهم اینست که نامزدهای انتخاباتی از رسانه به نحو احسن و برای ارائه سوابق و برنامه های خود و نقد منصفانه استفاده کنند نه اینکه آن را مایه ی تخریب و تهمت و غیبت رقیبان و یا حتی ادوار گذشته ریاست جمهوری کند.

به گزارش گروه دانشجو”موج چهارم”،علی آغابابایی دریادداشت خود پیرامون مناظره اخیرعنوان کرد: مناظره دو جانبه و سعی در تخریب رقیبان صرفاً تسویه حساب شخصی را پیش می آورد و مردم را از حق خود که شنیدن برنامه های رئیس بعدی دولت برای آنها است باز می دارد.

 

متن کامل یادداشت فعال دانشجویی

 

بسمه تعالی

 

یقیناً نقش پررنگ رسانه ها را در تبلیغات نامزدها نمی شود انکار کرد،اما نکته مهم اینست که نامزدهای انتخاباتی از رسانه به نحو احسن و برای ارائه سوابق و برنامه های خود و نقد منصفانه استفاده کنند نه اینکه آن را مایه ی تخریب و تهمت و غیبت رقیبان و یا حتی ادوار گذشته ریاست جمهوری کند.

 

این نوع رفتارها سبب می شود تا نامزد مخاطب هرچند اخلاقاً نخواهد وارد بحث دوجانبه شود، لازم ببیند تا برای شبهات و اتهامات وارده پاسخ بدهد و مردم را از واقعیاتی که به راحتی تکذیب می شود، آگاه کند و در جواب بی اخلاقی طرف مقابلش، با سند و مدرک بگوید چه کسی به مردم دروغ می گوید!

 

تعجب ما اینست که چگونه یک مجتهد مجلس خبرگان و در لباس مقدس روحانیت، در مناظرات به رقیب خود تهمت گناه می زند!

 

هرچند این رفتار برای ما مردم خوزستان غریب نیست و روزی ما هم به سبب ریزگرد ها یا بهتر است بگویم ریزمرگ ها متهم به گناه کاری شدیم و این مهمان ناخوانده هوای اهواز را عذاب الهی نامیدند!

 

در یک جمع بندی کلی، اخلاق در رسانه را باید از نامزدی آموخت که با وجود مناظره دوجانبه و تخریب ها، برنامه های خود را برای خدمت به مردم شریف ایران فراموش نکرد و حتی خود را بازیچه احزاب سیاسی ننمود و فراتر از دوقطبی سیاسی کشور، در تبلیغات خود به درد مردم و مشکلات جوانان اشاره کرد.

 

برنده واقعی در مناظرات کسی است که خود را در بازی سیاسی و دوقطبی های مخرب شرکت نداده و با نگاهی ماورای حزب بازی به فکر ملت و قشر محروم جامعه است.

 

امیدواریم در مناظرات بعدی شاهد نقدهای منصفانه و بیان دیدگاه ها و برنامه های نامزدهای محترم بوده و تسویه حساب ها و تخریب های اشخاص و بازی احزاب سیاسی فضای مناظرات را آلوده نکند.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا