ساعت: ۰۸:۲۴:۰۴
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 35955
تاریخ مخابره: شنبه ۲ اردیبهشت ۹۶
زمان مخابره: ۱۴:۱۶
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشجو " موج چهارم " :
نشست صمیمی رئیس «جمنا» خرمشهربا جمعی از دانشجویان این شهرستان

نشست صمیمی رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان خرمشهر با جمعی از دانشجویان این دانشگاه و در راستای تعامل با قشر جوان برگزار شد.

به گزارش گروه دانشجو”موج چهارم”،در راستای روشنگری بیشتر دانشجویان و تعامل هرچه بیشتر با این قشر فرهیخته و جوان نشست صمیمی ریاست جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان خرمشهر با جمعی از دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

 

عقیلی رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان خرمشهر با بیان اینکه هدف این جبهه را ایجاد وحدت، اقدام فراجناحی و فرا اصولگرایی دانست و توضیح داد: ما به دنبال ایجاد دولت کارآمد و انقلابی هستیم و در این مسیر از بکار بردن ادبیات دو قطبی اجتناب خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به اینکه نخستین خواسته رهبری حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات است، افزود: تلاش می کنیم تا در راستای وحدت و همگرایی از ظرفیت های مختلف استفاده کنیم که تاکنون نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.

 

رئیس جمنا در خرمشهر با بیان اینکه این جبهه به دنبال استفاده از ظرفیت های مختلف مردمی است، گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کاملا مردمی است و از سوی هیچ سازمان و ارگانی حمایت نمی شود.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا