ساعت: ۰۸:۴۰:۳۳
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: خوزستان, دانشگاه, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 35863
تاریخ مخابره: سه شنبه ۱۵ فروردین ۹۶
زمان مخابره: ۱۳:۲۰
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشجو" موج چهارم" :
جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار می‌شود

در جشن ازدواج دانشجویی سال ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی اهواز، تا کنون حدود ۹۸ دانشجو ثبت نام کرده‌اند که قرار است این جشن در روز مبعث حضرت رسول اکرم (ص) در این دانشگاه برگزار شود.

به گزارش گروه دانشجو”موج چهارم”،فرهاد حمزه لویی مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اعلام برپایی جشن ازدواج دانشجویی عنوان کرد: برای شرکت در جشن ازدواج دانشجویی سال ۹۶ تا کنون حدود ۹۸ دانشجو ثبت نام کرده‌اند که قرار است این جشن در روز مبعث حضرت رسول اکرم (ص)، سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه ۹۶ با شکوهی هر چه تمام تر همچون سال‌های گذشته برگزار شود.

 

وی اظهار داشت: روز مبعث پیامبر اکرم (ص) ابتدا در نوبت صبح کارگاه‌های آموزشی زوجین توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار می‌شود و سپس در نوبت بعدازظهر جشن ازدواج دانشجویی برپا می‌شود.

 

حمزه لویی به برنامه‌ها و هماهنگی‌های پیرامون جشن ازدواج دانشجویی اشاره کرد: بخش اول هماهنگی، اقدامات مربوط به حوزه فرهنگی دانشگاه است که شامل برگزاری خود جشن و متعلقاتی از قبیل تهیه بسته‌های فرهنگی، مجری، قاری، مسابقه، سفره عقد، تبلیغات، کلیپ‌های برنامه، فیلمبرداری، نورافشانی،تئاتر و تقدیر از زوج‌های فعال فرهنگی می‌باشد.

 

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: بخش بعدی اقدامات مربوط به کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی با هماهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه است.

 

وی خاطرنشان کرد: از دیگر بخش ها جهت هماهنگی می توان به تامین هدایای زوجین توسط دفتر ریاست دانشگاه اشاره کرد و بخش دیگر به حوزه مدیریت روابط عمومی برای تبلیغات، پوشش خبری، درج در هفته نامه جندی شاپور، هماهنگی صدا و سیما و رسانه ها جهت پوشش برنامه اشاره کرد.

 

حمزه لویی ادامه داد: مدیریت خدمات پشتیبانی نیز مسئول پذیرایی از میهمان در روز جشن و همچنین ایاب و ذهاب جهت جابجایی میهمانان از درب دانشگاه تا سالن برگزاری جشن و تهیه گل می باشد.

 

وی در پایان به وظایف مدیریت دانشجویی دانشگاه اشاره کرد و گفت: تهیه ناهار روز جشن و میان وعده از مسئولیت‌های این حوزه است.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا