ساعت: ۰۳:۴۲:۵۶
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها, ورزشی
کد خبر: 33736
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۲۸ مهر ۹۵
زمان مخابره: ۱۱:۴۹
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه ورزش "موج چهارم" :
مسابقات ورزش همگانی در دانشگاه آزاد شوشتر برگزار می شود

مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر عنوان کرد: همزمان با هفته ی تربیت بدنی مسابقات ورزش همگانی دانشجویان برادر و خواهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر برگزار می شود.

به گزارش گروه ورزش “موج چهارم”، همزمان با هفته ی تربیت بدنی مسابقات ورزش همگانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر برگزار می شود.

 

مهدی دلاوران مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در سخنانی اظهار کرد: همزمان با هفته ی تربیت بدنی مسابقات ورزش همگانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر برگزار می شود.

 

وی افزود: به منظور آشنایی دانشجویان دانشگاه با تجهیزات جدید ورزش های همگانی، در حاشیه ی برگزاری این مسابقات غرفه های ورزشی نیز دایر خواهد شد.

 

دلاوران با بیان اینکه در این غرفه ها جدیدترین تجهیزات ورزشی کشور که زیر نظر متخصصین علوم ورزشی ارائه شده است در معرض نمایش قرار خواهد گرفت خاطرنشان کرد: در کنار برگزاری این نمایشگاه کارگاه هایی نیز به منظور آشنایی دانشجویان دانشگاه در رابطه با تغذیه و چگونگی استفاده صحیح از ادوات ورزشی نیز اجرا می شود.

 

مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد واحد شوشتر عنوان کرد: این مسابقات در دو بخش خواهران و برادران در رشته های طناب زنی، بارفیکس، روپایی، مکعب روبیک، شنا سوئدی، فوتبال دستی و فریزبی برگزار می گردد.

 

گفتنی است به نفرات برتر هر رشته جوایزی اهدا خواهد شد.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا