ساعت: ۱۳:۲۸:۴۱
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 33453
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۳ شهریور ۹۵
زمان مخابره: ۱۰:۲۴
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشجو "موج چهارم" :
دانشجوی خوزستانی خطاب به دانشجویان مسلمان جهان: وظیفۀ امروز ما دفاع و صیانت از اسلام ناب محمدی است

محمدامین سواری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در نامه ای خطاب به دانشجویان مسلمان جهان نوشت: امروز دشمن در یافته است که در مقابل اسلام مقتدر ناب محمدی (ص) نمی تواند صف آرایی کند لذا امروز تنها راه استمرار خود جهت مبارزه با حق را ایجاد انحراف در اسلام و دین می داند.

به گزارش گروه دانشجو “موج چهارم”، محمدامین سواری دانشجوی مقطع کارشناسی رشته ی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در نامه ای سرگشاده خطاب به دانشجویان مسلمان جهان با اشاره به دشمنی دیرینه ی غرب و استکبار در راس آن آمریکای جنایتکار با اسلام ناب محمدی (ص) نوشت: ما به عنوان دانشجو باید بفهمیم و بفهمانیم که آمریکا دشمن اسلام ناب محمدی و انقلابی است ؛ دشمن است چون اسلام ناب، “اسلام وحدت اسلامی” بر ضد استکبار است و آمریکا آن را بر نمی تابد.

 

متن کامل نامه ی سرگشاده ی محمدامین سواری (فعال دانشجو خوزستان) :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

به دانشجویان مسلمان جهان

 

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

اکنون که مسلمانان در حال ادای مناسک حج ابراهیمی هستند و نظر به اینکه یک سال از فاجعه ی دردناک منا می گذرد، بسی مایه ی مباهات است که شما آیندگان جهان اسلام را مورد خطاب قرار می دهم.

 

همانا اسلام دین حق، عاری از هرگونه باطل و بعنوان تنها راه رسیدن به صلاح ها و خیر از ابتدای خلقت بوده و تا روز قیامت خواهد بود و بدین خاطر حضرت نوح و حضرت ابرهیم و حضرت موسی(علیهم صلوات الله) هر کدام در قرآن می فرمایند: “من از مسلمانان هستم”.

 

باطل و شیطان همواره نماینده ای برای خود در طول تاریخ جهت مبارزه با حق و اسلام قرار داده اند که قابیل ها، نمرودها، فرعون ها، بنی اسرائیل و مشرکین مکه از مصادیق روشن آن هستند.

 

اما امروز دشمن در یافته است که در مقابل اسلام مقتدر ناب محمدی (ص) نمی تواند صف آرایی کند لذا امروز تنها راه استمرار خود جهت مبارزه با حق را ایجاد انحراف در اسلام و دین می داند.

 

امروز نظام سلطه بویژه آمریکای جهانخوار به نمایندگی از نظام استکبار و صهیونیزم بین الملل بدنبال علم نمودن اسلام مطلوب و انحرافی خود به عنوان تنها اسلام درست و صحیح است.

 

بنیانگذار نظام اسلامی در جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) این حربه ی منحوس دشمن را با بصیرت خویش دریافتند و با ابداع خویش اسلام را برای ظاهر ساختن چهره ی واقعی اسلام منحرف و ساختگی دشمن به دو اسلام تقسیم نمودند: “اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی”.

 

– برادر و خواهر مسلمان ؛

 

ما به عنوان دانشجو باید بفهمیم و بفهمانیم که آمریکا دشمن اسلام ناب محمدی و انقلابی است ؛ دشمن است چون اسلام ناب، “اسلام وحدت اسلامی” بر ضد استکبار است و آمریکا آن را بر نمی تابد.

 

آمریکا دشمن است چون اسلام ناب، “اسلام سیاسی” می باشد و این اسلام مسبب هراس برای مستکبرین عالم می باشد، اسلام استقلال و عزت و هویت است.

 

شیطان بزرگ دشمن است چون اسلام ناب، “اسلام مقاومت” است و مقاومت اسلامی آن ها را برای رسیدن به اهداف شوم خود در منطقه باز می دارد.

 

آمریکا دشمن است چون اسلام ناب، “اسلام اتکاء به خود” است، در صورتی که آنها انحطاط و وابستگی را برای ما می خواهند نه پیشرفت و ترقی را.

 

ما دانشجویان جهان اسلام باید بدانیم که شیطان بزرگ اسلام آمریکایی را می خواهد، چرا که این اسلام “تحجر” است و بر خلاف کتاب و سنت عمل می کند ؛ داعش ها، النصره ها و فتوای تکفیر و بریدن سر مسلمان از این اسلام پدید می آید.

 

اسلام آمریکایی ؛ اسلام “قعود اسارت و ذلت” است، و درصدد است تا سلطه ی اسرائیل را بر تمامی مسلمانان و پایان دادن به مقاومت و آرمان فلسطین را برایشان به ارمغان آورد.

 

این اسلام استکباری ؛ اسلام “بی بند و باری” می باشد و کنار آمدن با فساد حاکمان ظالم و بازیچه ی دست قدرت ها شدن هدف این اسلام است.

 

اسلام آمریکایی ؛ اسلام “التقاط” است که در آن نسخه ی اعتماد به دشمنان خدا مطابق با اصول آمریکایی و غربی نوشته شده است.

 

و در یک کلام، حقیقت اسلام آمریکایی اسلامی ضد قرآن، احکام، استقامت بر طریقت و اسلام ناب می باشد.

 

– برادر و خواهر مسلمان ؛

 

اگر مسلمانان صدر اسلام رسالتشان حفظ اسلام از شرک بود، پس امروز وظیفه ی ما مسلمانان حفظ اسلام ناب از اسلام آمریکایی است.

 

متاسفانه امروز اسلام آمریکایی مطلوب کاخ سفید از سوی حکام سعودی در حال اجرا می باشد، ما باید بدانیم که آمریکا شیطان بزرگ است و رژیم ملعونه ی آل سعود سردمدار اسلام آمریکایی در منطقه به شمار می آید.

 

امروز دست دوستی دو رژیم منحوس آل سعود و صهیونیزم بیش از پیش به هم فشرده می شود، که حمایت های مادی و معنوی از تروریست های تکفیری و کشتار و به خاک و خون کشیدن مردم مسلمان و بی دفاع یمن و سوریه و عراق و …، نتیجه ی این دوستی می باشد.

 

امروز حکام آل سعود مدافع ظالمان بر ضد ملت های مظلومی همچون بحرین، سوریه و عراق هستند و محور مقاومت اسلامی که هدفش مقابله با استکبار و صهیونیسم جهانی است را تروریسم معرفی می کند.

 

آل سعود برای آنکه فریضه ی حج را به امری توریستی تبدیل نماید بهانه هایی همچون سیاسی نمودن حج را علیه منادیان اسلام ناب می آورند و آنان را بخاطر اقامه ی مراسم برائت از مشرکین از حج محروم می کنند، (عجیب است که بخاطر اشداء علی الکفار کشورهایی یصدون عن البیت الحرام می شوند).

 

واقعاً عجیب است اما با این وجود هنوز خود را خادم الحرمین می نامند و اداره ی حج مسلمانان را به عهده دارند و این در حالی است که تا کنون بارها و بارها عدم داشتن قدرت و کفایت خود در اداره ی این رویداد مهم و حیاتی جهان اسلام ثابت کرده اند که  برای این امر می شود به حادثه ی حج ابراهیمی سال گذشته اشاره کرد که در آن حادثه ی غم بار بیش از ٧٠٠٠ نفر از مسلمان به شهادت رسیدند.

 

حرف آخر این است، جدالی که امروز بین این دو اسلام وجود دارد باید برایمان همانند جدال بین اسلام و شرک باشد و گرنه اسلام عزیز ناب محمدی (ص) به سر منزل آخر یعنی “لیظهره علی الدین کله” و تمدن نوینش نمی رسد.

 

– برادران و خواهران مسلمان ؛

 

مبادا ما در این امر که از گفتمان و فرهنگ سازی گرفته تا مطالبه و از مقاومت تا مقابله کاهلی کنیم، که در این امر مهم همه مسئولیم…

 

به امید آینده ای روشن برای جهان اسلام

 

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

محمد امین سواری، دانشجوی مهندسی رشته ی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز جمهوری اسلامی ایران

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا