ساعت: ۰۳:۴۵:۴۵
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, اقتصادی, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, فرهنگی اجتماعی, گفتگو, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 33266
تاریخ مخابره: سه شنبه ۹ شهریور ۹۵
زمان مخابره: ۱۴:۱۷
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشگاه "موج چهارم" :
ایمان به خدا و تبعیت از ولی فقیه رمز پیروزی در عرصه جنگ نرم است

معاون فرهنگی اجتماعی بسیج اساتید خوزستان با بیان اینکه شعائر انقلاب اسلامی ایران امروز در تمام دنیا و منطقه نفوذ پیدا کرده است عنوان کرد: اولین هدف ایجاد جنگ نرم غرب علیه جمهوری اسلامی ممانعت از ترویج و گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی بود که بحمدالله این امر محقق نشد.

احسان عباسپور معاون فرهنگی اجتماعی بسیج اساتید خوزستان در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه “موج چهارم”، از اعزام اساتید منتخب بسیجی مراکز آموزش عالی استان به اجلاس سالانه ی بسیج اساتید کشور خبر داد.

 

وی افزود: همچون سنوات گذشته امسال نیز جمعی از اساتید بسیجی منتخب استان خوزستان بنا به دعوت بسیج اساتید کشور در اجلاس سالانه این سازمان که با محوریت اقتصاد مقاومتی و جایگاه بین المللی ایران  در شهر مقدس مشهد برگزار می شود حضور پیدا می کنند.

 

معاون فرهنگی اجتماعی بسیج اساتید خوزستان در ادامه با بیان اینکه شعائر انقلاب اسلامی ایران امروزدر تمام دنیا و منطقه نفوذ پیدا کرده است عنوان کرد: اولین هدف ایجاد جنگ نرم غرب علیه جمهوری اسلامی ممانعت از ترویج و گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی بود که بحمدالله این امر محقق نشد.

 

عباسپور به عواقب ویرانگری جنگ نرم اشاره و خاطر نشان کرد: تخریب چهره ها در رسانه ها، عقب ماندگی کشور در ابعاد گوناگون، احساس حقارت در مقابل دنیای استکبار و ایجاد شک و تردید در بین مردم نسبت به صحت اخبار جامعه از آثار مخرب جنگ نرم در کشور می باشد که ان شاء الله با برگزاری چنین نشست هایی اهداف پلید دشمنان ایران اسلامی همانند گذشته خنثی شود.

 

وی تصرف قلب و ذهن آحاد جامعه ی هدف را از اهداف دشمن در جنگ نرم دانست و گفت: ویژه ترین اقدام دشمن در این جنگ روشی است که در آن مخاطب پیام ها در غفلت، جهل و تحلیل نادرست و ناروا قرار می گیرد که بخشی از این هدف به وسیله ی شایعه سازی و شایعه پراکنی دنبال و محقق می شود.

 

معاون فرهنگی اجتماعی بسیج اساتید خوزستان تبعیت از فرامین و دستورات ولی فقیه را از ابزار پیروزی در جنگ نرم عنوان و تصریح کرد: ابزاری همچون ایمان به خدا و تبعیت از فرامین و دستورات ولی امر مسلمین، همچون جنگ سخت هشت ساله ما را امروز در جنگ نرم به پیروزی می رساند.

 

این کارشناس ارشد حوزه ی جنگ نرم، جنگ رایانه ای، اینترنتی و روانی را از شیوه های هجوم و نبرد دشمن برشمرد و تاکید کرد: جنگ نرم مترادف جنگ روانی و یا جنگ اینترنتی نیست بلکه جنگی با ابعاد وسیع تر  در همان حوزه است که هدف نهایی آن نیز تغییر نظام سیاسی یک کشور می باشد.

 

عباسپور در پایان به چگونگی ورود جنگ نرم به کشورها و نظام های سیاسی اشاره کرد و گفت: جنگ نرم می تواند بصورت هرگونه اقدام روانی و تبلیغات رسانه ای جامعه را هدف بگیرد و بدون درگیری و استفاده از زور و اجبار به انفعال وارد و نظام سیاسی را به قبول شکست وا دارد.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا