ساعت: ۰۶:۴۳:۰۹
|
امروز: دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, گفتگو, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 32091
تاریخ مخابره: یکشنبه ۳۰ خرداد ۹۵
زمان مخابره: ۱۷:۱۷
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشجو "موج چهارم" :
حقوق میلیونی مسئولان با روح انقلاب هیچ تناسبی ندارد

دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: حقوق های کلان برخی مسئولان دولتی که منبعث از روی اشرافی گری دوران سازندگی است، هیچ تناسبی با آرمان های انقلاب اسلامی ندارد.

علی قائدرحمت دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در گفتگو با خبرنگار گروه دانشجو “موج چهارم”، در خصوص فیش های حقوق میلیونی برخی از مسئولین بیان کرد: دولت هاشمی و حزب کارگزاران سازندگی به عنوان نیروهای تکنوکرات، بنیان اشرافی گری را در بین مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی گذاشتند که این اشرافی گری به مرور تاثیر خود را در نیروهای انقلابی گذاشت.

 

وی افزود: آنها خود را لیبرال دموکرات مسلمان می دانستند و این تفکر سبب شد که دولت به سمت استقراض از بانک های خارجی و وابستگی کشور سوق پیدا کند که در نتیجه شکاف طبقاتی و تورم پنجاه درصدی در بین اقشار مردم ایجاد شد.

 

قائدرحمت عنوان کرد: اکنون دولت تدبیر و امید میراث دار آن اشرافیت شده است، اشرافیتی که در تضاد با تعالیم اسلام است، زیرا می بینیم فیش های حقوقی مدیرانی نمایش داده می شود که شرم آور است.

 

دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: این حقوق های نجومی فاصله ی  طبقاتی را ایجاد و جامعه را طبقه بندی می کند، امروزه این فاصله در بین کارمندان دولت هم وجود دارد و فیش های حقوقی هیچگونه تطابقی با آرمان های امام و انقلاب ندارد، زیرا امام بود که فرمودند، “وقتی مسئولان به اشرافی گری روی بیاورند روز مرگ انقلاب است”.

 

وی گفت: جناب آقای دکتر روحانی حقوقدان، مدیران شما چه دردی از مردم دوا کرده اند که باید حقوق های این چنینی دریافت کنند؟

 

دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز خطاب به روحانی عنوان کرد:  جناب رئیس جمهور که مدیران دولت قبل را یکسره با اختلاس یاد می کنید، حال چه شده که جلوی اختلاس های قانونی مدیران خود را نمی گیرند؟، شاید چون حقوقدان هستید و این حقوق ها هم قانونی!

 

علی قائدرحمت تاکید کرد: این مسئولین بدانند که با این کارها مردم را نسبت به نظام بدبین خواهید کرد و عوامل ضد انقلاب و دشمنان را خشنود خواهید نمود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: این دیگر مربوط به آفتاب سوزان برجامتان نیست که با سیمان آن را پر کنید و کاری نتوانید انجام دهید، پول های پرداخت شده را بستانید و به بیت المال برگردانید، در عمل باید نشان دهید، نه حرف و نامه.

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا