ساعت: ۰۸:۳۸:۱۹
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 31551
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۵ خرداد ۹۵
زمان مخابره: ۱۰:۴۸
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه فضای مجازی "موج چهارم" :
به راستی حاج احمد متوسلیان خار چشم چه کسانی بود؟ + دانلود فایل PDF

به راستی حاج احمد چگونه اسیر شد؟، چه کارشکنی در مسئله ی آزاد سازی مغز متفکر و طراح عملیات های فتح المبین و بیت المقدس صورت گرفته است؟ به راستی چه کسانی در این کارشکنی دست داشتند؟

به گزارش گروه فضای مجازی “موج چهارم”، سال هاست که دیگر حاج احمد متوسلیان در بین ما نیست، شاید که جسماً نباشد اما یاد و خاطراه ی آن شیرمرد جبهه های نبرد در قلبمان زنده است، شیرمردی که خار چشم دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی بود.

 

از ۱۴ تیرماه ۱۳۶۱ تا به امروز نزدیک به ۳۴ سال از ربایش حاج احمد متوسلیان و دیپلمات های ایرانی می گذرد و هر از چند گاهی خبر از زنده بودن آنان می شود، که در تازه ترین آن می توان به سخنان سردار حسین دهقان (وزیر دفاع) اشاره کرد که دو روز قبل در جمع اصحاب رسانه عنوان کرد: “ادعای ما این است که این ها زنده و در اسارت رژیم صهیونیستی هستند و مدارکی دال بر این موضوع وجود دارد، آنها مسئولیت سلامت و امنیت چهار دیپلمات را باید بر عهده بگیرند و هم از لحاظ حقوقی و هم از لحاظ سیاسی دنبال می‌کنیم تا بتوانیم اینان را آزاد کنیم و دولت این مسئله را پیگیری خواهد کرد”.

 

با توجه به سخنان وزیر محترم دفاع باید دید که مسئولین امر بویژه دولت چه تدبیری را در این راه اعمال می کنند، آیا موفق می شوند و یا اینکه کارشکنی های گذشته تکرار خواهد شد؟

 

تکراری که ؛ تکرار دگر بار آن قابل توجیه و بخشش نیست!، تکراری که دیگر قابل قبول نیست.

 

آیا تا به حال از خود سوال کردید که به راستی حاج احمد چگونه اسیر شد؟، چه کارشکنی در مسئله ی آزاد سازی مغز متفکر و طراح عملیات های فتح المبین و بیت المقدس صورت گرفته است؟ به راستی چه کسانی در این کارشکنی دست داشتند؟ و … .

 

اما باید گفت که همه ی سوالات را باید در خاطرات جستجو کرد، خاطراتی که امروز به نام “خیانت به فرمانده” بیان شده است، بیانی که روایت های شنیده نشده ای را در خصوص اسرار اسارت حاج احمد متوسلیان روشن می کند.

 

جهت دانلود فایل “خیانت به فرمانده” روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

 

500x500_1386768433650748

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


  1. م.رحیمی گفت:

    تا همیشه ماه پشت ابر نمی ماند مطمئنم روزی حاج احمد با سرافرازی باز میگردد و روی ماست فروش ها را سیاه میکند.منتظرت هستیم سردار

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا