ساعت: ۱۳:۳۰:۵۹
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 30053
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۰ اسفند ۹۴
زمان مخابره: ۱۱:۱۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه یادداشت نویسی "موج چهارم":
مردم با انگشتان اشاره خود چشم فتنه آمریکایی انگلیسی را کور کردند

به آمریکا و نوکران و جیره خوارانشان هشدار می دهیم که اگر دنبال حقوق بشر و دمکراسی می گردند، مودبانه پای درس و بحث ایرانیان بنشینند و آن را نسل به نسل و سینه به سینه، در کشورهای پوشالی خود نهادینه کنند.

گروه یادداشت نویسی “موج چهارم” /

 

مردم غیور ایران اسلامی در هفتم اسفندماه با حضور عزت مندانه و تاریخ ساز خود بار دیگر به دنیا ثابت کردند که انقلاب اسلامی زنده است و رشد و نمو و جریان دارد.

 

جریان انقلاب اسلامی از جریان خون فرد فرد ایرانیان، از کوچک و بزرگ و مرد و زن است.

 

سیاستمداران آمریکا و انگلیس و نوکران و دست نشاندگان آنها در کشورهای حوزه ی خلیج فارس، تمام عمر خود را صرف طراحی و ایده پردازی و نوشتن سناریوهای پوچ و بیهوده کرده اند تا شاید بتوان این ملت همیشه سرافراز را از پای بنشانند.

 

اما مردم ایران اسلامی، در هفتم اسفندماه به صحنه آمدند و با آرای خود، پای گفتمان امام و انقلاب و رهبری و سناریوهایی مانند “برجام و پسا برجام و پسا انتخابات” را زیر انگشتان خود له کرده اند و ثابت نمودند که گوش به فرمان بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی که فرمودند: “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد”، به صحنه آمدند و با انگشتان اشاره ی خود، بار دیگر چشم فتنه ی آمریکایی انگلیسی را از ریشه در آوردند و آن را کور کردند.

 

آمریکا و انگلیس در خیال واهی خود و یک حساب سر انگشتی که این چنین با دنیا برخورد کردند و بعضاً خود را پیروز بعضی میادین می دانند که می توان با چند قول واهی، “برداشتن تحریم و دلارهای خیالی” می توانند در بین مردم ایران موفق به تغییر رفتار شوند و با این کار، رابطه ی امام و امت را از همدیگر قطع کنند.

 

اما در واپسین روزهای سال ۹۴، مردم با حضور میلیونی خود ثابت کردند که صدای “مرگ بر آمریکا” نه تنها از خانه ی ملت قطع نمی شود بلکه، بلندتر و رساتر هم می شود.

 

و به آمریکا و نوکران و جیره خوارانشان هشدار می دهیم که اگر دنبال حقوق بشر و دمکراسی می گردند، مودبانه پای درس و بحث ایرانیان بنشینند و آن را نسل به نسل و سینه به سینه، در کشورهای پوشالی خود نهادینه کنند.

 

و از امت همیشه بصیر و انقلابی و دانشجویان همیشه بیدار به خاطر حضور پرشور و با بصیرت خود، که امر رهبری را اطاعت کردند و دشمن را تا سال ها از این مملکت بیرون نمودند، تقدیر و تشکر می کنم.

 

امید است که دشمن زبون به جای سناریوهای خبری، لب به اعتراف بگشاید و راه های ترقی این اسلام مترقی را شاهد باشد و یاری نماید.

 

بهمن شهریاری / مسئول بسیج دانشجویی خوزستان

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا