ساعت: ۰۸:۳۸:۵۵
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 29939
تاریخ مخابره: سه شنبه ۴ اسفند ۹۴
زمان مخابره: ۱۲:۳۱
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گروه دانشجویی "موج چهارم":
تریبون آزاد دانشگاه آزاد دزفول برگزار شد + تصاویر

تریبون آزاد دانشجویی با موضوع “اگر من نماینده بودم” در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با حضور دانشجویان در فضای باز محیط دانشگاه برگزار شد.

به گزارش گروه دانشجویی “موج چهارم”، تریبون آزاد دانشجویی با موضوع “اگر من نماینده بودم” در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با حضور دانشجویان در فضای باز دانشگاه برگزار شد.

 

در این برنامه دانشجویان با حضور در پشت تریبون به صورت آزادانه در حدود چند دقیقه برنامه ها و راه های پیشنهادی برای حل مشکلات موجود را ارائه دادند.

 

اهم مباحث مطرح شده از جانب دانشجویان مربوط به اشتغال، امنیت و فرهنگ بوده است.

 

دانشجویی گفت: ما علاوه بر امنیت اجتماعی، نیاز به امنیت شغلی نیز داریم، به این معنا که در مکانی که مشغول به کار شده ایم هراس از اخراج از کار را نداشته و بدانیم در این شغل بازنشسته خواهیم شد.

 

همچنین دانشجویان دیگری نیز گفتند که اگر ما نماینده بودیم دغدغه ی ایجاد رفاه و امنیت، عمل کردن به شعارها، توجه به جامعه ی دانشجو، عدم تفاوت بین شهر و روستا، حمایت از شرکت های دانش بنیان را برای شهرم در الویت قرار میدادیم.

 

یکی دیگر از دانشجویان گفت: کار اصلی نماینده، قانون گذاری است و اگر من نماینده بودم شعارهایی که در دوران کاندیداتوری خود میگفتم، خارج از وظایف نماینده نبود.

 

همچنین توجه به ۳۰ هزار فارغ التحصیل بیکار شهرستان، نظارت بر استخدام های فامیلی در ادارات، ایجاد راه حل برای حل مشکل ریزگردها، پیشرفت در امورات کشاورزی، حقوق بانوان، ایجاد اتحاد، ازدواج، توجه به جانبازان، اقتصاد، جلوگیری از اختلاس نیز از دیگر صحبت های دانشجویان در این تریبون آزاد بود.

 

IMG_52811 IMG_5311

IMG_5299IMG_5287

منبع: دز مهراب

 

 

ایمیل سایت خبری – تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا