ساعت: ۰۸:۳۳:۵۵
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, علمی, فرهنگی اجتماعی, گفتگو, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 27049
تاریخ مخابره: یکشنبه ۱ شهریور ۹۴
زمان مخابره: ۱۷:۳۸
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
محمدامین سواری در گفتگو با " موج چهارم " :
عده ای در دانشگاه آزاد به دنبال ترویج تفکر لیبرالیزم هستند

سواری تاکید کرد: چرا مسئولین دانشگاه آزاد موضع اساسی راجع به منکر بودن اردوهای مختلط و راه اندازی برنامه های فساد انگیز نمی گیرند؟؟؟

محمدامین سواری در گفتگو با “موج چهارم”، با اشاره به نامه اخیر دانشگاه آزاد در استمداد طلبیدن از وزارت کشور در خصوص محدود نمودن فعالیت های بسیج دانشجویی در دانشگاه های سراسر کشور، عنوان کرد: متاسفانه مسئولین دانشگاه آزاد خود را به خواب غفلت زده اند و در حال دور زدن قانون هستند.

 

سواری خطاب به مسئولین دانشگاه آزاد اظهار گفت: بسیج، تشکلی انقلابی است که به صورت سازمان یافته خود را با آرمان ها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب وفق می دهد.وی گفت: تنها تشکلی که از چند جنبه مورد نظارت و بررسی قرار می گیرد، بسیج است و این موضوع امکان خطا در بسیج را به حداقل ترین سطح می رساند.

 

این فعال دانشجویی در ادامه اظهار داشت: دفاع از انقلاب و ولایت، میدان داری در عرصه های حیاتی کشور، پیشتازی و مطالبه گری، بخشی از شاخص های بسیج دانشجویی می باشد و به نظر می آید که مخالفت های مبنایی صورت گرفته با بسیج دانشجویی از سوی دانشگاه آزاد، در راستای همین تفکر می باشد.

 

محمدامین سواری، برگزاری اردوهای مختلط و برگزاری کنسرت های زنده را نقطه مقابل تفکر اسلامی و انقلابی بسیج دانشجویی دانست و بیان داشت: مگر دست اندرکاران دانشگاه آزاد، مسلمان نیستند و یا اینکه خود را معاف از روز حساب و قبر می دانند!؟، چرا مسئولین دانشگاه آزاد موضع اساسی راجع به منکر بودن اردوهای مختلط و راه اندازی برنامه های فساد انگیز نمی گیرند؟؟؟

 

وی با اشاره به سخنان حضرت امام خمینی (ره) در تشکیل بسیج دانشجویی اظهار داشت: امام خمینی (ره) در سخنان خود خطاب به بسیج دانشجویی فرمودند: حضور شما در صحنه ها موجب می شود که ریشه ضد انقلاب در تمامی ابعاد از بیخ و بن قطع می گردد، لذا این سخنان گوهربار، عمق راهبرد بسیج دانشجویی را نشان می دهد.

 

این فعال دانشجویی تصریح کرد: گروه هایی در راس وزارت علوم و دانشگاه آزاد، به دنبال کم رنگ کردن نقش بسیج دانشجویی در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، دفاعی و سیاسی می باشند.

 

سواری تاکید کرد: عده ای در دانشگاه آزاد، به دنبال ترویج تفکر لیبرالیزم و القاء آن به دانشجویان در قالب آزادی و برگزاری اردوهای مختلط هستند.

 

وی بار دیگر، با اشاره به سخن رهبر کبیر انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی (ره) در بخشی دیگر از نامه خود در تشکیل بسیج دانشجویی فرمودند: من دست یکایک شما پیشگامان رهایی را می بوسم و می دانم که اگر مسئولین نظام اسلامی از شما غافل شوند، به آتش دوزخ الهی خواهند سوخت و بار دیگر تاکید می کنم که غفلت از تشکیل ارتش بیست میلیونی، سقوط در دام دو ابر قدرت جهانی را به دنبال خواهد داشت.

 

این فعال دانشجویی با خطاب قراردادن مسئولین دانشگاه آزاد، عنوان کرد: دانشگاه آزاد، در آرمان ها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب چه مساله ی امنیتی دیده است که اقدام به این عمل نموده است؟؟؟

 

آیا، ترویج تفکر لیبرالیزم در دانشگاهها و بی بندوباری های کنونی در این دانشگاه به ظاهر اسلامی، تخطی از آرمان ها و خطوط قرمز امام و رهبر معظم انقلاب نیست؟؟؟

 

چه خلاء امنیتی از سوی بسیج دانشجویی در این دانشگاه به وجود آمده است؟؟؟

 

آیا خلاء امنیت فکری در دانشگاه آزاد به وجود آمده است؟؟؟

 

وی، تاکید کرد: محدودساختن تشکل های انقلابی اسلامی به شکل عام و بسیج دانشجویی به شکل خاص، خلاف صریح مصوبه ی شورای عالی انقلاب فرهنگی می باشد، چرا که فرمایشات امام، رهبر معظم انقلاب و قانون، وظیفه و خطوط ذاتی را برای مسئولین ترسیم کرده است و طبق مصوبه ی شورای عالی انقلاب فرهنگی، بسیج دانشجویی فقط در اموری که با حمایت مالی دانشگاه صورت می پذیرد، ملزم به اخذ مجوز از شورای فرهنگی دانشگاه می باشد.

 

محمدامین سواری، هوشیاری توام با عدم محافظه کاری، نگاه جناحی به پدیده های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، توجه همزمان به ظاهر و باطن، آرمان خواهی و عدالت طلبی را طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، به عنوان بخش دیگری از شاخص ها و راهبردهای بسیج دانشجویی نام برد و با طرح این سوال خطاب به مسئول دانشگاه آزاد گفت: کدامیک از این شاخص ها و راهبردها درباره ی بسیج دانشجویی، مخل امنیت ملی می باشد؟؟؟

 

این فعال دانشجویی تاکید کرد: نقشه ی تشکل های یکبار مصرفی و تحریف آموزه های انقلاب و امام (ره)، از سوی رهبر معظم انقلاب افشا شده است و این روشنگری می تواند چراغ راه تشکل ها و نیروهای انقلابی باشد.

 

وی، آرمان خواهی و گفتمان سازی را از شاخص های مهم بسیج دانشجویی دانست و اظهار داشت: خدا نکند که این موضوع مطرح شده از سوی دانشگاه آزاد و حتی وزارت علوم، در جهت محدود ساختن روحیه ی آرمان خواهی و گفتمان سازی بسیج دانشجویی صورت بگیرد که اگر چنین باشد، خطر بزرگی که همان ورود تفکر لیبرالیسم می باشد، صورت می پذیرد.

 

سواری خطاب به مسئولین این دانشگاه متذکر شد: نیروهای ارزشی و انقلابی تحدی می کنند که یک بار مسئولین دانشگاه آزاد درصدد صدور بخشنامه هایی در راستای رد اردوهای مختلط، کنسرت ها و موارد مغایر با قانون و شرعبه شکل علن باشند.

 

این فعال دانشجویی در پایان سخنان خود، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با دانشجویان که فرمودند: حرف های تشکل های دانشجویی، انقلابی و اسلامی ؛ همان حرف های و مطالبات ماست و افرادی که در دانشگاه ها، کارها و مسئولیت های کلیدی در دست دارند، مطلقاً نباید بر این تشکل ها سختگیری و فضای فعالیت آنان را محدود سازند، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد، با اقدامات اخیر خود در موضوع بسیج دانشجویی، نقض صریح فرمایشات رهبر معظم انقلاب را به شکل قانون در دستور کار خود قرار داده است.

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


 1. کرامتی گفت:

  دانشکاه آزاد !
  کور خوندی…

 2. دانشجوی دانشگاه آزاد گفت:

  واقعا خجالت آوره دانشگاه آزاد با این طرز فکرش

 3. بسیجی گفت:

  بسیج لشکر مخلص خداست
  هیچکس نمی تواند با این لشکر مخلص در بیفتد
  پول عالم را هم که داشته باشد نمی تواند، آخه قارون با حضرت موسی هم در نیفتاد

 4. جناب خان!! گفت:

  قربااااانت
  پول دانشجوووووو بگییییری
  خرج کنسرت و انتخاباااااات بکنی
  بسیج رو محدود بکنی
  بوس بوس 🙂

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا