ساعت: ۰۹:۵۲:۵۱
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, علمی, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 26658
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۲۴ تیر ۹۴
زمان مخابره: ۱۴:۵۵
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
آئین تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی آموزشکده پسرانه سما واحد اهواز + عکس

جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی آموزشکده پسرانه سما اهواز، در محل دفتر معاونت سما واحد اهواز برگزار شد.

به گزارش موج چهارم، در جلسه تودیع و معارفه مسئول سابق و جدید بسیج دانشجویی آموزشکده پسرانه سما اهواز، که در محل دفتر معاونت سما واحد اهواز و با حضور فریبرز فروتن رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد اهواز، فرشین هرمزی نژاد رئیس آموزشکده سما واحد اهواز، مسئولین بسیج اساتید و کارمندی و مدیر حراست این آموزشکده برگزار شد، دانیال ارجمند به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی آموزشکده سما واحد اهواز معرفی و از زحمات یاسین یوسفی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

در ابتدای این جلسه، فریبرز فروتن دبیر شورای سیاستگذاری سما خوزستان و معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد اهواز، در سخنان خود، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و همچنین تشکر و قدردانی از حضور میلیونی مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس، عنوان کرد: بسیج دانشجویی، فرصتی مغتنم در جهت شناسایی نیروهای انقلابی، مومن و ولایت مدار است که می تواند زیر بنای مناسبی برای امور فرهنگی دانشجویان باشد.

 

فروتن به اهمیت بسیج و بسیجیان که وارد مقوله علمی و دانشگاهی می شوند اشاره نمود و گفت: هدف ما در سما پرورش دادن نیروهای بسیجی برای مقاطع تحصیلی بالاتر می باشد، که در این راستا آمادگی خود را جهت حمایت های لازم در خصوص ارتقاء سطح علمی دانشجویان بسیجی مانند برگزاری کلاس های فوق برنامه علمی اعلام می نماییم.

 

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سماء واحد اهواز،همکاری و همدلی و تعامل بین بسیج دانشجویی، بسیج اساتید، بسیج کارمندی و سایر حوزه های آموزشکده را مطلوب ارزیابی نمود و خواستار ادامه این حرکت و توسعه بیشتر فعالیت ها شد.

 

محمد حسن حسینی نیک مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهداء اهواز، ضمن تشکر از فروتن و مجموعه دانشکده سما اهواز به واسطه همکاری و تعامل سازنده خود با بسیج دانشجویی استان، مهمترین کار و هدف بسیج دانشجویی را در زمینه امور تربیتی دانست و افزود: امور تربیتی مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری به چهار مقوله شامل: مبانی معرفتی، بصیرت افزایی، انسجام تشکیلاتی و مهارت محوری  تقسیم می­شود.

 

حسینی نیک عنوان داشت: در این میان نباید فراموش شود که وظیفه اصلی و اول دانشجویان، کسب علم و پیشرفت علمی است و هدف ما تربیت دانشجویان بسیجی با سطح علمی بالاست.

 

در ادامه این مراسم، حجت الاسلام کیومرث گلستانی معاون فرهنگی و دانشجویی آموزشکده سما واحد اهواز، با اشاره به آیات قرآن مجید به اهمیت بسیج دانشجویی در دانشگاه اشاره نمود و آمادگی حوزه فرهنگی را برای اجرایی نمودن برنامه های بسیج دانشجویی اعلام نمود.

 

در پایان، فرشین هرمزی نژاد رئیس آموزشکده سما واحد اهواز، آمادگی خود و مجموعه آموزشکده سما را جهت تعامل و همکاری قسمت های مختلف این مرکز با بسیج و اجرایی نمودن امور اعلام نمود.

 

همچنین در این مراسم، مسئولین بسیج اساتید، بسیج کارمندی و مدیر حراست آموزشکده سما واحد اهواز نیز ضمن اعلام آمادگی در جهت تعامل و همکاری، مطالبی را مطرح نمودند.

 

 

تودیع و معارفه بسیج دانشجویی سما پسرانه اهواز 2

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا