ساعت: ۱۳:۱۷:۰۸
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, علمی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 25585
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۴
زمان مخابره: ۱۰:۱۵
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
طی حکمی از سوی دکتر محمد رعایایی اردکانی ؛
دکتر مهرداد نامداری، رئیس مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه شهید چمران اهواز شد

طی حکمی از سوی دکتر محمد رعایایی اردکانی سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر مهرداد نامداری عضو هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر به عنوان رئیس مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه منصوب شد.

به گزارش موج چهارم، طی حکمی از سوی دکتر محمد رعایایی اردکانی سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر مهرداد نامداری عضو هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر به عنوان رئیس مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه منصوب شد.

 

متن این حکم به شرح ذیل می باشد:

 

با توجه به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت آموزشی به سمت رئیس مرکز آموزشهای یادگیری الکترونیکی دانشگاه منصوب می گردید.

 

امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال بتوانید در تحقق اهداف دولت تدبیر و امید در بخش آموزش عالی، گام های موثر بردارید .

 

گفتنی است، آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی، شیوه جدید یادگیری و مبتنی بر شبکه اینترنت می‌باشد، در این شیوه آموزش، منابع مورد نیاز از طریق شبکه اینترنت در اختیار دانشجویان قرار گرفته و دانشجویان می توانند در هر زمان از منابع آموزشی جهت یادگیری استفاده کنند و همچنین در هر مکان (منزل یا محل کار یا محل های دیگر ) در کلاس‌های درس به، صورت برخط (on-line) شرکت کنند.

 

از مزایای راه اندازی این مرکز می توان به عدم نیاز به رفت و آمدهای طولانی و خسته کننده، دسترسی به محتوای دروس ارائه شده در هر زمان و مکان و به دفعات از طریق اینترنت، تعامل مستقیم با اساتید از طریق کلاس های برخط، پشتیبانی آموزشی مستقیم و برخط برای هر درس توسط دستیار آموزشی دروس و به علت برگزاری کلاس ها به صورت همزمان، امکان تعامل مستقیم دانشجو با استاد و دیگر دانشجویان درس به صورت صوتی، نوشتاری و تصویری وجود دارد.

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا